Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 381
Karyme22 nie znam wykonawcy ani nazwy utworu wiem napewno ze nie jest to duet jenifer lopez i marc anthony jesli znasz jakies mesko damskie duety w jeszyku hiszpanskim to prosze przeslij mi nazwy ja juz sobie pozniej poszukam byla bym ci bardzo wdzieczna to jest nie za wolna ani nie za szybka piosenka taka sobie piosenka ale piekna i wiem ze kobieta w chyba w ref spiwewa yo te qiero mucho ale nic wiecej nie wiem mogla bym zanucic podam ci swego emaila mozesz mi wyslac propozycje [email] z gory grasias Gabrysia
przeczytałem jakąś 1/3 całej tej rozmowy i przyznaję że naprawdę DUŻO tego:>
oczywiście dużo osób wspomina o moich ulubionych piosenkach takich zespołów i wykonawców jak:
Ska-P
Aventura
Mana (szczególnie como quisiera)
Cristian Castro
David Bisbal
Rosario Flores
David Bustarmente
Melendi (caminando por la vida)
Celia Cruz (la es un Carnaval)

Ale nierozumiem jednej rzeczy.
Może akurat znalazła się w tych mieprzeczytanych 2/3 :>
Poprostu KOCHAM Tę PIOSENKę i byś może mój przyjaciel Gregory mnie zabiję że podaję ten tytuł bo on też uwielbia ją i jest zły jak słyszy że to jest KOGOŚ ulubiona piosenka ale co tam, ona jest naprawdę piękna i piękne są jej słowa. wsłuchajcie się w piosenką
Gian Marco- Una cancion de Amor
nie da się opisać jakie emocje wywiera chociażby na mnie

życzą miłego słuchania

SALUDOS
przeczytałem jakąś 1/3 całej tej rozmowy i przyznaję że naprawdę DUŻO tego:>
oczywiście dużo osób wspomina o moich ulubionych piosenkach takich zespołów i wykonawców jak:
Ska-P
Aventura
Mana (szczególnie como quisiera)
Cristian Castro
David Bisbal
Rosario Flores
David Bustarmente
Melendi (caminando por la vida)
Celia Cruz (la es un Carnaval)

Ale nierozumiem jednej rzeczy.
Może akurat znalazła się w tych mieprzeczytanych 2/3 :>
Poprostu KOCHAM Tę PIOSENKę i byś może mój przyjaciel Gregory mnie zabiję że podaję ten tytuł bo on też uwielbia ją i jest zły jak słyszy że to jest KOGOŚ ulubiona piosenka ale co tam, ona jest naprawdę piękna i piękne są jej słowa. wsłuchajcie się w piosenką
Gian Marco- Una cancion de Amor
nie da się opisać jakie emocje wywiera chociażby na mnie

życzą miłego słuchania

SALUDOS
prosze was z calego serca o piomoc wszystkie mozliwe duety mesko damskie napiszcie mi ja sobie znajde wczesniej napisalam o co mi chodzi jezeli ktos moze mi pomoc to bardzo prosze pozdrawiam i z gory dziekuje ps. ale ja naprawde bardzo prosze pozdrawiam Gabi22263
hej. zwracam sie z wielka prosba o przetlumaczenie mi 2 kawałko...byla bym niezmiernie wdzieczna, : 1.Tito ''El Bambino'' Ft Daddy Yankee - Mia
2.Enanitos Verdes - Luz de dia
z gory wielkike dzieki:)
zobacz na stronie www.hiszpania-online.pl - tam jest dzial muzyka i pojawily sie jakies recenzje
moje ulubione ostatnio przywiezione z samej Hiszpanii;)):
ricky martin ft.lamari(chambao) - tu recuerdo
a poza tym podoba mi sie duet Christina Aquilera i Antonio Bocelli - Somos novios
Juanes&Nelly Furtado - Te busque oraz Fotografía
poszukaj też duetów Alejandro Sanz nietylko z babkami ale jak już to polecam np & The Corrs "Una noche" albo & Laura Pausini " Dime", & Lena " tu corazon"

na razie tyle znalazłam jak coś jeszcze fajnego znajdę to skrobnę cosik:)) Saludos
znalazłam jeszcze coś fajnego:)
Jose el Frances y Nina Pastori " Ya no quiero te querer"
¨Dime¨ la mejor!! ;) Uwielbiam Laure Pausini i to ją najbardziej polecam, a oprócz tego La Oreja de Van Gogh, Alex Ubago, Alejandro Sanz, Ska-P, Thalía, RBD, Bebe, Shakira, Juanes i dla tych co lubia katalonski- Dept!!
Molotov najlepszy na świecie!!! Rewelacja! Zwłaszcza "Dónde jugarán las niñas" :)))
Jak to nie ma kobiet(polskich kobiet) tańczących do muzyki hiszpańskiej??
Te rytmy są genialne i nawet jak ktos nie umie tańczyć to przy tej muzyce samo ciało tańczy. Ja przynajmniej tak mam.Kocham tańczyć,a do muzyki hiszpańskiej,latynowskiej to...czuje sie jak ryba w wodzie.
Skąd jesteś??
Jeżeli umiesz tańczyć i lubisz te rytmy mozemy pogadać albo zatańczyc ;)
Polecam:
Los delinqüentes: La primavera trompetera, Pirata del estrecho, Homenaje al Migue, Despues (con Bebe)
Bebe: szczegolnie Revolvió, Ella...
Manu Chao: Desaparecido, Me gustas tu
Ojos de Brujo: Sultana de merkaillo
Lila Downs: La cumbia del mole
Yasmin Levy: Locura-wspaniala....:)
taka muzyka jest po prostu WSPANIAŁA ;D
Farfalinka sciagnelam wszystko i to nie ale jezeli bylas na dyskotece w hiszpani to napewno slyszalas problem polega na tym ze szukam tej piosenki juz dwa lata i chyba powoli wotpie w to ze ja znajde. NO TO JESZCZE RAZ DLA TYCH KTOZY NIE WIEDZA CZEGO SZUKAM PIOSENKA NIE JEST WOLNA ALE TEZ NIE SZYBKA OCZYWISCIE W JEZYKU HISZPANSKIM SPIEWA TAM MESZCZYZNA I KOBIETA BYLA PRZEBOJEM NA DYSKOTEKACH W 2006 ROKU PRZELOM MAJ CZERWIEC PROSZE; BLAGAM O POMOC JAKOS SIE ODWDZIECZE
sluchajcie bardzo bardo prosze was o pomoc to dla mnie bardzo wazne szukam tej piosenki juz 9 miesiecy jest po hiszpansku spiewa ja facet i kobieta nie jest calkiem wolna ale tez nie calkiem szybka jeteli ktos wie o co moze mi chodzic a widze ze jestescie bardzo obeznani w hiszpanskiej muzyce to prosze pomozcie mi uslyszalam ja w zeszlym roku w polowie czerwca na dyskotece wiem ze jest o milosci tyle zrozumialam jesli ktos wie bardzo prosze o pomoc pozdrawiam i z gory dziekuje Gabriella
prosze was z calego serca o piomoc wszystkie mozliwe duety mesko damskie napiszcie mi ja sobie znajde wczesniej napisalam o co mi chodzi jezeli ktos moze mi pomoc to bardzo prosze pozdrawiam i z gory dziekuje ps. ale ja naprawde bardzo prosze pozdrawiam Gabi22263
jesli ktos ma ochotę posłuchac sobie tych wykonawców to polecam YouTube Bardzo duzo z tych wykonawców których tu ludzie wymieniali tam sobie mozna posłuchac
hej witam , bardzo prosze o pomoc , slyszlam kilka razy fajna piosenke , tyle co moge powiedziec ze w refrenie leci "cama,cama, cama " i to tyle i moze ktos wie kto to spiewa , bo juz mi rece opadaja , nie moge znalezc na necie , ostanio slychac ja czesto .dzieki wielkie za pomoc pozdrawiam
A moze to jest Juanes,La camisa negra?Wpisz w google 3xcama i juanes,i sprawdz.Bo tam jest w refrenie cama,cama,cama,moze o to Ci chodzi?
z nieba mi spadlas !! dzieki wielkie !!! to ta piosenka !!! juz sprawdzilam na necie - ide sobie plytke kupic !!! dzieki wielkie !!!!!pozdrowionka
cześć
mam prośbę szukam nazwy wykonawcy i wykonawczyni (piosenka na 2 głosy) lub tytułu utworu który mi sie strasznie podoba, często leci w radio na lux fm, kobieta śpiewa coś o tym że chce być wolna jak ptak, jak gołąb odlecieć, więcej nie rozumiem, proszę o pomoc
z góry wielkie dzięki
gorąco polecam Aterciopelados , szczególnie ,,el estuche", Putymayo Worl Music -"Music from the coffee land". ostatnio wpadła mi w ucho piosenka Shakiry ,,hay amores" - ze ścieżki dzwiękowej do filmu ,,miłość w czasach zarazy" melancholijna, piękna ...
niesamowicie klimatyczne canciones ma również Diana Navarro np. ,,24 rosas" czy "letania". besos
Szukaj na www.iberiarecords.com
Tam są tylko hiszpańscy wykonawcy
Don Omar
i inne
Iglesias no duzo jest ja lubie strasznie ta nute:
Miguel Bosè feat Julieta Venegas - Morena mia
Proszę o podanie wykonawcy i tytułu tej piosenki. Z góry dziękuję.
http://www.wrzuta.pl/audio/i7NaGaPpld/czy_ktos_zna_tytul_tej_piosenki
Ta piosenka to "Vamos a bailar" - Paola y Chiara
tylko patrz, bo sa 2 wersje: hiszpańska i angielska
Hola

podaje wam stronke gdzie mozna sciagac za free i sluchac piosenki, wystarczy z prawej strony w szukaj wpisac wykonawce albo tytul piosenki, przesluchac albo odrazu sciagnac, a on to stronka:

www.djmisiek.pl

Un saludo
Typowo hiszpańsko-latynoskie rytmy to Almasala
Tu jest link:

http://www.iberiarecords.com/informacyjna-13.html
Radio najbardziej chyba popularne w Hiszpanii, online
http://www.los40.com/ naprawdę polecam i pzdr.;))
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje