Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 381
odezwij sie do mnie na gg to ci to wysle
3686304
Polecam David Bisbal, ulubione ostatnimi czasy przez Hiszpanow kawalek to Tengo :), poza tym Amaral, Paulina Rubio, Beth ... i jest jeszcze ich setki
Pozdrawiam:)
Dziękuję wszystkim za pomoc, kochani jesteście:)Już 4CD nagrałam z muzyką hiszpańską:) Pa pozdrawiam
hej mozecie podac jakies konkretne stronki z mp3 z muzyka hiszpansko języczną??
Cafe Quijano
Manu Chao
si, si, estoy de acuerdo contigo:) !!!!
Arco Iris zgadzam sie totalnie! mana jest super. szczegolnie porque te vas, sin tu carino i mariosa traicionera goraco polecam:)
lubie tez carlosa ponce'a ale to takie raczej spokojniejsze, no i jon secada.

pozdrawaim
Polecam Orishas - coś pomiędzy hip hopem a typową muzyką latynoską.
Sklep muzyczny z alternatywa.... www.musikametak.com nie tylko hiszpanska.....sklep z Irunu, wiec jakbym napisal hiszpanski to by sie pewnie obrazili....goraco polecam sprawdzony!!!

Polecam grupy LES CAMELEONES, Sergant Garcia, Orishas (z Kuby), Kortatu i wszelkie kolejne projekty Fermina Muguruzy (ale to zwykle nie po hiszpansku a w euskera), calkiem fajnie gra GANJIA Reggae Mexicano, TTM,P18.

Pozdrawiam
JA na codzie slucham punka/rocka. Numer jeden dla mnie to niemiecki zespolu Die Arzte i generalnie tego typu muzyki szukam. Ostatnio odkrylam kilka hiszpanskojezycznych kwiatkow i jestem zafascynowana muzyka wykonywana w tym jezyku:) Uwielbiem sluchac:
Ska-P (mocno, wesolo, punkowo po prostu), fajne utworki: Mestizaje, Napa es, Planeta Eskoria
La Vuela Puerca (troche spokojniej, bardziej chyba ska-rege ale tez rockowo). Osobiscie uwielbiam piosenki: Zafar, En El Limbo, El Huracan, Contradecir.
Los Fabulosos Cadillacs (podobnie jak La Vuela Puerca, moze bardziej rockowo, chociaz sama nie wiem ). Przepadam za baladką "Carnaval toda la vida" maja tez mocniejsze kawalki...
Pierwszym moim odkryciem bylo Ska-P i najczesciej sluchalam wersji koncertowej (wiadomo bylo mocniej:) pozniej trafilam na dwa pozostale, czyli wlasnie LVP i LFC. Musze przyznac, ze po Ska-P wydawaly mi sie slabe to znaczy nie tak mocne, ale to bylo tylko pierwsze wrazenie...po dokladnym przesluchaniu spodobaly mi sie nawet bardziej od Ska-P. Z calego serca polecam - super muzyka
Wlasnie jestem na stronie www.mana.com.mx i przesluchuje muzyki Mana - faktycznie bardzo przyjemna:)
Ale Mano to raczej nie jest za mocna muzyka....
Oczywiscie chodzi o Mana :)
Mam prośbę jeśli ktokolwiek ma jakieś piosenki hiszpańskei to rposzę, żeby mi wysłał ([gg] lub e-mail [email] Będe niezwykle wdzięczna jeśli ktoś jeszcze będzie miał tekst.
A zna ktoś Ataque 77 z Argentyny?
Polecam - świetne :)
Rewelacyjny meksykanski rock - Control Machete, Molotov. Nb ridaz - juz nie ta klasa, ale tez ok, poza tym Mr Capone E (badziej na rap). Troche wolniej, ale za to genialne slowa - Richardo Arjona. La Oreja de Van Gogh? - nie polecam. Na tym przykladzie tlumacze chlopakom co to nasze disco polo...
A zna ktos nazwe piosenki/wykonawcy z refrenem¨"sieempreeeee en mi corazon" czy cos takiego:-) Bardzo popularna teraz w dyskotekach hiszpanskich:-)
TEZ UWAZAM ZE C. CASTRO MA BARDZO PIEKNE BALLADY
JEST BARDZO DUZO PIOSENKARZY SPIEWAJACYCH PO HISZPANSKU Z KTOREGO KRAJU MAM CI PODAC
MUSICA MARIACHI ES MUY BIEN,ANGELICA ESCUCHA Y YA LO VERAS YO QUIERO MUCHO MAS ESCUCHAR PABLO MOONTERO VINCENTE FERNANDEZ C.CASTRO MARCO ANTONIO SOLIZ DANIELA ROMO LUCIA MENDEZ ANDREA DEL BOCA QUE ES ARGENTINA LUIS MIGUEL Y LA OTRAS . QUIERES TE ESCRIBO DAME HABLO
Ska-P jest bardzo fajne, szczegolnie te koncertowe
http://www.lyricsmania.com/lyrics/ska-p_lyrics_301/ (palabras), strona jest po ang, ale slowa sa po hiszp.

a na tej stronce sa tlumaczenia, hiszpansko jezycznych utworow na hiszp, sa tez ang kawalki przetlumaczone na hiszp (tych jest najwiecej), portugalski,
Português > English
Português > Español
English > Español
Español > English
no i oczywicie sa palabras de canciones en español.
http://translatedlyrics.com/modules/wfsection/
Jak juz jestecie na tej stronie to kliknijcie na learning, a dokladnie: http://translatedlyrics.com/modules/news/article.php?storyid=4
¡El cantautor colombiano Juanes te enseña a introducirte a una chica! lol
nie ma wersji dla dziewczyn :(
troche sie rozpisalam
besitos
JAK KTOS MA JAKIES FAJNE PIOSENKI TO TEZ BARDZO PROSZE O KONTAKT!!!!! APEL: NIE BADZCIE SAMOLUBAMI KRYJACYMI REKAMI I NOGAMI PIOSENKI W NAJPIEKNIEJSZYM JEZYKU NA SWIECIE I WYKONYWANE PRZEZ...HEH...NAJPRZYSTOJENIEJSZYCH PIOSENKARZY!!!!!!!!!! (I DO KOGO JA TO MOWIE?? SAMOLUBI NA TYM FORUM?? NIEMOZLIWE :D). TAK WIEC JAK KTOS COS MA, TO PROSZE O PRZESLANIE NA MAILA: [email] (jesli nie da rady to na [email] LUB NA [gg]
Z gory mowie, ze niestety nie moge sciagac nic przez kaze ani inne tego typu programy (raz sciagnelam i mi rozwalilo kompa wiec teraz mam uprzedzenie :])
un saludo
czesc anitka masz moze ta muzyke albo moze wiesz z kad moge ja zgrac dzieki
muzyka latynoska jest zazwyczaj kiczowata, z hiszpańskojęzyczych zespołów lubie mago de oz, manu chao, rosario flores, lolite flores, estopę i lunar na lubre, ciekawy zespół celtycki
Ja lubię Aventura, Manu Chao oraz Hevia. Ten ostatni to naprawdę fajny gosc, grający na irlandzkich instrumentach (np dudach). Jedna z jego piosenek (Tanzilla) była kiedyś nawet na listach przebojów. Mi osobiście podoba się utwór Bańos de Budapest, ale wszystkie są warte posłuchania!!

Posdroo
Ucze sie hiszpana i ostatnio na lekcji puścili nam piosenke Bebe ''Malo" jest świetna!!!Pozatym na hiszpańskiej scenie króluje David Bisbal jego boskie piosenki to miedzy innymi ''Oye el boom,boom del mi corazón" i "Amores del sur" JEDNYM SŁOWEM BOMBA!!!!Pozdrawiam=)
nie zgadzam sie z toba kazdy slucha tego co mu sie podoba.Ja osobiscie uwielbiam nakich wykonawcow jak ;NIŃA PASTORI ,TAMARA,ESTOPA,MARC ANTCHONY,I WIELU WIELU INNYCH.SA SWIETNI.a moze przy okazji ktos mi powie gzdie moge sciagnac ich piosenki dzieki
mozna z jakich zrodel kozystasz .tez bardzo bym chciala se cos z grac ale nie wiem z kad.dzieki
Więc najlepszy jest oczywiście Alejandro Sanz i nie zgadzam sie z tymi, którzy zaliczają go do grona idoli "nieintelektualistów"(choć oczywiście sama za intelektualistke się nie uważam). Oczywiście nie mówię o piosenkach sprzed 10 lat, wybaczmy człowiekowi błędy młodości, zresztą wtedy inne gusta były. Więc radzę wziąć płytkę "no es lo mismo" lub "unplugged"
A co poza tym? Chambao oczywiście (boskie) no i Tonchu (choć chyba się inaczej pisze bo to ponoć z Pais Vasco)
Polecam kultowy argentyński zespół Soda Stereo: klimat The Cure Depeche Mode, dobry rock z lat 80tych i 90tych. Kraken, Rata Blanca (Kolumbia), Angeles del Infierno, Mago de Oz, Sangre Azul, Fito Paez ( zdaje się z Chile). Dla mnie wypas!
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje