Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 381
se me olvidó de una cosa....:D...mi polaco va mejorando porq ya les entiendo a todos!!! ijij viva polonia..pero ya quiero volver a mi casita...a mi nene....a mis amigos...les extraño tanto...............
hejka, tyle tych zespołów zapodaliście, że już się zamieszałam ;)
Co do mnie to interesują mnie hity latynoskie, takie do tańczenia, ale nie kiczowate no i rock.. nie mam niestety możliwości ściągnięcia niczego bo mój komputer jest jaki jest, więc, jeśli ktoś miałby trochę czasu i dobrych chęci to por favor, niech mi przyśle na maila [email]
Będę baardzo wdzięczna, bo naprawdę uwielbiam latynoskie rytmy, a poza radiem okazjonalnie nie mam do nich dojścia..
Pozdrawiam! :)))
Polecam www.radiochango.net - REGGAE SKA zapatista :) mam juz wiekszosc zespołów z tego radia ::) EXTRA
Locito a ten "El Marachi" to tytuł czy wykonawca bo mnie sie zdaje ze wykonawca a ja bym jeszcze prosiła o tytuł
por favor:-))
Gracias anchoa!!!!
A juz wiem juz mam dzieki!
Macie jakies fajne kawałki latynoskie ? Takie żywe i jakieś balladki...tylko nie jakieś "disco polo" :)))Bardzo byłabym wdzięczna za Davida Bisbala-"Corazon latino" , inne jego utworki,bądz tez Chayenne,czy tym podobne. Baaaardzo mi zależy,jeli ktos bedzie tak miły to prosze słać na: [email] . Moge się odwdzięczyć mam kilka fajnych kawałków tego typu :)
Najlepsza muzyka, najlepszy poeta śpiewający, wielki mistrz:
JOAQUIN SABINA

Bisbal, Bustamante, Chenoa - piosenki komercyjne twór konkursu OPERACION TRIUMFO można potańczyć ale nie za bardzo żeby tego posłuchać w domu. To w mojej opini.
czerwona poziomko jezeli chcesz moge Ci przesłac kilka fajnych utworków ;D Bisbala i nie tylko .... , lecz musisz zagadac do mnie na skype kamila1248 :D na emaila to nie przejdzie ADIÓS !
A ja Ci polecam pisoenkarza EMANUEL ORTEGA jest to rowniez aktor. Ostatnio byl emitowany serial w ktorym byl glownym bohaterem ENAMORARTE czyli mlodziencza milosc jest on cudowny i spiewa porpostu wpasniale. Głownie proponuje sliczna i smutna jego psieonke ktora sam napisal ADONDE TE VAS czyli dokąd idziesz. Śliczny tekst i slowa muzyka wszytsko. Śpiewa on o utraconej milosci w tkai psosob ze az lzy tylko cieknął. pa
Wie ktoś może kto jest wykonawcą piosenki "La cucaracha"?
a masz moze jekies piosenki Luz? Bo ja potrzebuję "Un ano de amor" w wersji instrumentalnej :( pomocy!!!
Polecam Cubanito 2002 album "Soy cubanito" no i Marc Anthony.Pozdrawiam
Moi ulubieńcy to: Malu, La Oreja de Van Gogh, Chenoa, Soraya, Amaral, Julieta Venegas, Christian Castro, Juanes, Marc Anthony, Ricardo Arjona.
Szczególnie polecam Soraye (album "Soraya") i Ricardo Arjone (album "Solo"). Vale la pena escucharlo todo, os aseguro;-)
Czy zna ktos moze wykonawce i tytul kawalka ktory leci czescto w radio, niestety jedyne slowa jakie kojarze z refrenu to cos takie "...la curve... " :P
dzieki
gipsy king
aj perdoname gipsy kings
hmmm kojarzy mi sie amores del sur -david bisbal.....
moim mistrzem jest definitywnie alejandro sanz....co za głosss, co za piosenki i co za facet ;D hm.. generalnie bisbal jest ok, castro,malu, fonsi itp
ogolnie jest bardzo duzo dobrych pojedynczych kawalkow ... w sumie moglabym pozyczyc cos nie cos gdyby ktos chcial pozyczyc[ktos z okolic]
;D besos y abrazos para todos
z meksyku naturalnie -MANA
Czy ktoś ma może płyty z muzyką grupy "Heroes del silencio" , Enrique Bunbury(solo) albo Carlos Chaouen.? Jestem z Warszawy, byłabym bardzo wdzięczna.
Witam. Bardzo proszę o przesłanie na adres [email] nut do pięknej piosenki "Un ańo de amor". Z góry dziękuję serdecznie, są mi bardzo potrzebne. Pozdrawiam!
Polecam gorąco: http://www.emisiondigital.com/
Witam....tak sobie polecacie i posuwacie a ja nie potrafie sie dowiedziec kto spiewa piosenke o słowach O MANIO...O MANIO MANIO JOOO O MANIO JO...nie wiem jak sie to pisze, o co chodzi ale podoba mi sie....prosze o pomoc...dzieki :)
zgłoś się na 4776788 (gg)
ze swojej strony polecam:

Mana
Caramelos de Cianuro
Juan Luis Guerra
Olga Tañon
Sonica
Soda Stereo
Candy 66
Lucybell
Los Bunkers
Los Tres
Algarete
La Secta
Hector Lavoe
El Gran Combo
Raphy Leavitt
Cafe Tacuba
Los Aterciopelados
Fiel a la Vega
Sol D' Menta
Fabulosos Cadillacs
Tigres del Norte
Rata Blanca
La Renga
Mago de oz
AAAAAA a w środe jest na Kongresowej koncert Buena Vista Social Club i Omary Portuondo!!! moze uda mi sie jakos pojsc bo jak nie to chyba zwariuje... (nie wiem czy uda mi sie kupic bilet...) ;( trzymajcie za mnie ciuku please,......
/jj
Jesli chodzi o techno hiszpanskie - "Nadie como tu",
Jesli chodzi o flamenco - "Ahora toca de ti Valderrama i innego autora (nie pamietam) - "Te recuerdo Amanda".
SALUDOS
potrzebuje bardzo tej piosenki siempre ....w refrenie tej własnie popularnej bo ja słyszałam juz kilka razy ale zanlezc nie moge wiec jak mozesz i ja znajdziesz to przeslij mi prosze [email] dzieki z góry
A ja polecam goraco hiszpanski zespol REVOLVER. Maja swietne teksty. Spiewaja bardzo wyraznie i zrozumiale: www.es-revolver.com
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje