Happy Birthday

Temat przeniesiony do archwium.
Z tego miejsca, gdzie się poznaliśmy chciałbym złożyć serdeczne życzonka zdrófffka, szczęścia i wsztystkiego co się tam składa z okazji urodzinek dla kochanej cioci Agi ;*;*;*;*;*;*;* (agniecha110) jakby kto nie wiedział ;)
pozdr
Dołączam się do życzeń - wszystkiego NAJ NAJ NAJLEPSZEGO Ciociu Agniesiu! :))) - od ...Cioci :P
!!FELICIDADES!! :))
O jejuś, dziękuję Wam bardzo, taka niespodzianka z rana :) Kochani jesteście jak nie wiem co :* :)
Cumpleaños feliz!!!!!!Qué se cumplan todos tus deseos!!!!:))))
Wszystkiego najlepszego Aga:)
No w końcu rodzina jesteśmy ;p hyhy ;*;*;*;*
A swoją drogą to dostała ciocia iPoda już, czy nie?
lol ;] pozdr
roczek minął :) więc wszystkiego najlepszego cioci życzę :0)
Ojej, dzięki wielkie, sama prawie zapomniałam ;)
Dziękuję :)
Ja równiez dolaczam sie do zyczeñ:cumpleaños feliz.... te deseamos todos cumpleaños feliz..... :-))))
o tak, muy todos :)))
i ja! i ja!!! :)))
Dziękuję Wam bardzo. Ja sobię życzę chwilowo tylko dwóch rzeczy: żeby doba miała 48 godzin i żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce :)
Kochaną mam forumową rodzinę :)
ciotka :P czy to nie są zbyt wygórowane życzenia ? trochę skromności, trochę skromności :P a nie :P jajajaja salu2 y besitos :)
aaah por poco se me olvidA :P y unos abrazos naturalmente :PP
Niom, a ja to nawet powoli zaczynam żałować, że nie jestem kobietą, bo wtedy acerek by może pamietał i o moich urodzinach :P
Jose, pocieszę Cię - to nie wystarczy być kobietą - to trzeba być Agniechą :D
Hehe, no nie wiem, swojej forumowej mamusi też felicita; no nic to, bo jeszcze wyjdzie, że jestem zazdrosny ;)
¡Muchísimas felicidades! :)
Nie, Jose, po prostu nigdy nie zdradziłeś nam jeszcze tej magicznej daty :) obiecuję, że będziemy pamiętać :)
No tak...hmm...moja pamiec dobra, ale krotka no i nie wiem jak moglam przeoczyc ten post zyczeniowy, wstyd!
Ale nic, lepiej pozno niz wcale, Aga wszystkiego dobrego, niech sie spelnia Twoje wszystkie marzenia, nawet te najbardziej absurdalne, a co tam,od tego sa marzeniami!!!!!no i zdrowia, to najwazniejsze,bez tego nic nie ma znaczenia,
Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz za pamięć i życzonka :)

Acha, poczyniłam obserwacje: urodzinowe spożycie wina w wybornym towarzystwie nie powoduje wyrzutów sumienia, sprawia też, że znika przewlekły ból pleców wywołany stresem :)
Niestety powoduje kaca.
a na kaca najlepsza jest praca i witaminy:)))))sprawdzone
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie