Filologia hiszpańska(kryteria i egzamin wstępny)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Was;-)
jestem w klasie maturalnej i bardzo chciałabym się dostać na filologię hiszpańską na UJ lub na UP w Krakowie...moje pytanie nr 1 brzmi: Jakie przedmioty mam zdawać i na jakim poziomie?
pytanie nr 2 : Czy to prawda, że zdaje się na ten kierunek jakiś egzamin wstępny??tzw"test predyspozycji językowych"
będę wdzięczna jeśli odpowiecie na moje pytania;-)
na UJ trzeba chyba dwa języki rozszerzone (jeden może być polski). I to trzeba napraawdę dobrze zdać.
na UP nie wiem.
Na UP wystarcza matura rozszerzona z angielskiego zdana bardzo dobrze:P
A na wieczorowe na UP możesz zdać podstawę na 30% i prawdopodobnie Cię przyjmą bo tam nie było zbyt wielu chętnych rok temu:P
zamierzam dostać się na dzienne;-) to moje marzenie....już zdecydowałam się na poszerzony Polski.....ale z angielskiego jestem noga...tzn niby mam tam piątki i czwórki same, ale w mojej szkole jest taki poziom niski, że masakra....gdzie indziej miałabym same dopy i tróje.....i troszeczkę boję się porywać na ten poszerzony angielski.....w ogóle znacie zasady tej całej matury??? jeśli zdam wszystkie podstawowe przedmioty(majca,polski,angielski) a rozszerzonego polskiego i angielskiego nie to zdaje maturę?????

« 

Pomoc językowa

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje