Nowa wersja serwisu Szlifuj swój hiszpański - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 145
poprzednia |
Wątek do zgłaszania wszelkich usterek/błędów/uwag w nowej odsłonie serwisu do hiszpańskiego.
Mam nadzieję, że cała baza danych forum zostanie przywrócona. A tak w ogóle- po co było zmieniać coś co działało świetnie ? JEDYNE czego brakowało to lepszej, bardziej funkcjonalnej wyszukiwarki.
ja również mam nadzieję, że baza danych forum zostanie przywrócona i system nauki słówek! wchodziłam na tą stronę głównie dla tych dwóch rzeczy :]
Właśnie, to była świetna strona, pomagała mi zwłaszcza w nauce słówek. Fajna była też gramatyka i 'lekcje od podstaw'. Zresztą wizualnie też było ok, nawet chyba lepiej niż teraz...
Cześć Lukar! Przez kilka lat zaprzyjaźniłam się z nauką słówek. Chyba nie zostawisz tej strony bez niej? Gdzie teraz można kontynuować?
Jak wybierać hiszpańskie znaki diaktryczne podczas wpisywania odpowiedzi np. w:
»Strona główna»Ćwiczenia»Ćwiczenia z gramatyki»Escribe el nombre de la habitante (mujer) según el ejemplo. ?
OOO, mnie się tam podoba. Pogrubienia, podkreślenia, cytowanie, PW...
Się przyzwyczaję.
Również mam pytanie o naukę słówek, czy zostanie dodana ta opcja?????
Ćwiczę sobie na stronce
"Strona główna»Ćwiczenia»Ćwiczenia z gramatyki»Elige la preposición adecuada."
po sprawdzeniu błędów chcę wrócić i jeszcze raz powtórzyć ćwiczenie a tutaj zaskakujący komunikat:
"Warning: session_destroy() [function.session-destroy]: Trying to destroy uninitialized session in /home/users/s958_ang/public_html/system/libraries/Session.php on line 265".
Dobrze, że jest link powrotu pod tym komunikatem. Niestety nie zawsze umożliwia powrót natychmiast, czasem dopiero po kilku próbach powrotu.
Przyłączam się do grona niezadowolonych z powodu zniknięcia nauki słówek. To była bardzo fajna opcja, główny powód mojego wchodzenia na tę stronę. Miałam wprowadzone bardzo dużo słówek i jestem wysoce nieszczęśliwa, że wszystko straciłam. Czy jest szansa, żeby ta opcja wróciła?

BTW - graficznie bardzo fajnie teraz wygląda :)
Mam jedną uwagę dotyczącą forum:
brakuje możliwości odpisywania bezpośrednio pod danym postem co może wprowadzić chaos do wątku, zwłaszcza dotyczącego rozwiązywania zawiłości językowych.
przywrócenie nauki słówek to priorytet na naszej liście, ale wyżej jest przyspieszenie serwisu.

z nauką słówek postaram się dziś/jutro...
Fajnie, ze pojawila sie lista z najswiezszymi watkami, ale nie daloby sie zrobic tak jak w starej wersji, ze pod kazda kategoria widnieje na przyklad 5 watkow i te kategorie sa rozlozone na cala strone? Stary layout byl naprawde genialny.
mi za to brakuje opcji zobacz wpisy od ostatniej wizyty, można było być na bieżąco ze wszystkim
A gdzie sie podziały lekcje?
tak zakreciliscie, że nic nie moge znalesc. Wogole mi sie teraz ta strona nie podoba
mogła byc tamta wersja co była, teraz idzie sie tu niezle zakrecic co gdzie jest.tamtej wersji nic nie brakowało
paskudne to i chaotyczne, chyba bede rzadkim gosciem, za duzo zachodu aby wszystko przejrzec
Cytat: Inesita91
mi za to brakuje opcji zobacz wpisy od ostatniej wizyty, można było być na bieżąco ze wszystkim

Mnie również.
Fajna byłaby też opcja edytowania wpisów, na przykład do minut po wysłaniu posta. Nie trzeba by było pisać kolejnego posta, żeby literówkę poprawić.

Łoł, zacytowałam sobie :D
Edytowanie wpisów działa - do 10 minut po wpisaniu post można edytować (ikonka ołówka po najechaniu na swój wpis)

edytowałem wpis i dodałem pogrubienie
edytowany przez moderatora: 16 wrz 2010
Rozumiem mały face-lifting ale nie TO ! Nowy, infantylny wygląd serwisu zupełnie mi nie odpowiada. Wszystkie usprawnienia można było dodać bez tak radykalnej zmiany. Z profesjonalnie i poważnie wyglądającej strony zrobiło się zagmatwane nie wiadomo co.
edytowany przez argazedon: 17 wrz 2010
I dlaczego, na Trygława i Swaroga, link do forum nazywa się "społeczność" !? Gdzie jest lista własnych wpisów ? Gdzie są obserwowane tematy, które były moją podręczną bazą referencji wklejanych jako linki przy pomaganiu innym ? Jedyne czego w niej brakowało to opcja edycji tytułu dla własnej orientacji gdy ktoś nie umiał logicznie i merytorycznie zatytułować posta.
edytowany przez argazedon: 17 wrz 2010
Zatracono tymi zmianami całą oryginalność i odmienność tego serwisu, które przyczyniły się do jego popularności. Skąd ten krok w kierunku układu stron społecznościowych, stronek z plotkami, itp ?
Mnie równiez sie ta wersja nie podoba,jestem za tym co napisal argazedon:"A tak w ogóle- po co było zmieniać coś co działało świetnie ?"
gdzie klawiaturka z literkami hiszpańskimi? ;(
No niestety, jeśli chodzi o forum to było fajnie a jest źle.
Za mało widocznych ostatnich tematów, nie wiem czy się komuś będzie chciało bardziej zagłębiać....
:(
szkoda
:(
Cytat: argazedon
Gdzie jest lista własnych wpisów ? Gdzie są obserwowane tematy, które były moją podręczną bazą referencji wklejanych jako linki przy pomaganiu innym ?

Zgadam się. Już widać listę ostatnich wpisów użytkownika, ale chciałabym, żeby było widać wszystkie wpisy użytkownika, jak to miało miejsce wcześniej.

No i "zobacz posty od ostatniej wizyty"... nie tylko "zobacz ostatnie wpisy".

Na co będzie przeznaczony dział "zagranica"?
edytowany przez Agniecha110: 19 wrz 2010
Dobra, poczytałam sobie wpisy Lukara na innych forach w wątku dotyczącym działania nowego forum.
Uzbrójmy się w cierpliwość, zresztą dużo jest w naszych rękach.

Cieszę się, że powstało forum do nauki rosyjskiego.
Gdzie jest nauka słówek??!!!!!!!!!
Cytat: kania901
Gdzie jest nauka słówek??!!!!!!!!!

https://www.ang.pl/nauka/system_nauki_slowek
Przywrócicie LEKCJE OD PODSTAW?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 145
poprzednia |