Nowa wersja serwisu Szlifuj swój hiszpański - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 145
...no...
I wychodzi: Nie obserwujesz żadnych tematów z forum.

Link dodawania tematu do obserwowanych znajduje się po wejściu w dowolny temat na forum.

---
Jednym slowem to prawie to samo co grupy...
Trzeba sie zapisywac...itd
Nic nadal nie widac...
Moze choc w tych "obserwowanych" niech AUTOMATYCZNIE pokazuja sie uzytkownikowi tematy, w ktorych zabieral glos?
---
---
Np. Temat zalozony....chyba z rok temu...przez Cambiar dajmy na to...
Dziewczyna co jakis czas ciagnie temat...
Ale jak nie trafie AKURAT na ten temat jest na "oststnich wpisach" (co przy ostatnich wpisach - chatowych o truskawkach jest szalenie trudne....) - to strasznie ciezko go znalezc...Bo go nigdzie nie widac...
---
1. Temat stary - ale dalej AKTYWNY!!!
2. Na ostatnich wpisach tylko "jeden temat" - gora dwa...i 10 czy 15 ostatnich Z TYCH tematow komentarzy...A przeciez wystarczy JEDEN- OSTATNI komentarz z JEDNEGO tematu...OSTATNIO PORUSZANEGO - (NIE o NOWE TEMATY mi chodzi...)
Ehhhh....
edytowany przez Una_: 28 mar 2011
Cytat: Una_
Jednym slowem to prawie to samo co grupy...
Trzeba sie zapisywac...itd
Nic nadal nie widac...
Moze choc w tych "obserwowanych" niech AUTOMATYCZNIE pokazuja sie uzytkownikowi tematy, w ktorych zabieral glos?

Obserwowane to to samo co grupy? nie rozumiem....

tematy założone przez użytkownika a także jego wpisy są dostępne w profilu użytkownika - ale teraz myślę, że powinien być do nich także dostęp ze strony głównej forum - na prawym pasku linki "Moje tematy" i "Moje wpisy"

Cytat: Una_
Np. Temat zalozony....chyba z rok temu...przez Cambiar dajmy na to...
Dziewczyna co jakis czas ciagnie temat...
Ale jak nie trafie AKURAT na ten temat jest na "oststnich wpisach" (co przy ostatnich wpisach - chatowych o truskawkach jest szalenie trudne....) - to strasznie ciezko go znalezc...Bo go nigdzie nie widac...

właśnie od takich przypadków są "obserwowane" - wrzuć ten temat do swoich obserwowanych i jednym kliknięciem będziesz mogła sprawdzić czy są nowe wpisy

Cytat: Una_
1. Temat stary - ale dalej AKTYWNY!!!
2. Na ostatnich wpisach tylko "jeden temat" - gora dwa...i 10 czy 15 ostatnich Z TYCH tematow komentarzy...A przeciez wystarczy JEDEN- OSTATNI komentarz z JEDNEGO tematu...OSTATNIO PORUSZANEGO - (NIE o NOWE TEMATY mi chodzi...)
Ehhhh....

ad. 1 - ?
ad. 2 - nad tym pracuję

Dobrze, wrzuce... ;-)
Ale dla nowych czytelnikow ta forma nie bedzie jasna i czytelna... (w ogole nie bedzie widoczna...)
---
Ale ¡MUCHAS GRACIAS!
;-)
Cytat: Una_
Ale dla nowych czytelnikow ta forma nie bedzie jasna i czytelna... (w ogole nie bedzie widoczna...)

niejasne i nieczytelne? hmmm, szczerze mówiąc nie wiem co jest niejasnego w obserwowanych...

obserwowane są na głównej stronie forum, do tego z czasem dojdzie nowy box, w którym będzie info czy w tematach od ostatniej wizyty pojawiły się nowe wpisy - myślę, że będzie to przydatne

Cytat: Una_
Ale ¡MUCHAS GRACIAS!
;-)

de nada ;-)
Juz testuje...probuje...
Jest duzo lepiej....
No ale jeszcze...np. te przejscia do "wczesniejszych"...(czyli poprzednie) by sie przydalo chociaz w "tematach"...bo jak nie ma kogos kilka dni...i chce sie zorientowac "co bylo"...przez ten czas...to troszke ciezko...
Ale i tak: PIEKNIE DZIEKUJE!
Pzdr, Una...
PS.
Nie tak "de nada" ;-) ...bo zdaje sobie sprawe ile to trzeba grzebac...i "bawic sie..."....
Doceniam!
Dobrze, to ja dalej...ciagna z ewentualnymi poprawkami na forum... ;-)
----
1. Opcja edytowania wpisu (choc tylko 10 minut)...po prostu nie dziala...- PRAWIE zawsze...
Nie wiem czemu? Zaraz po wpisie nistety nie moge go juz edytowac...
Wiec albo: nalezy to poprawic...albo - jak bylo do tej pory - zlikwidowac ta mozliwosc... Bo w tej chwili "wysylam" wpis...czytam...i...i juz nie moge nic zmienic...a myslalam, ze bede mogla...
A wiedzac, ze nie ma mozliwosci poprawy...po wyslaniu pewnie przeczytalabym go przed wyslaniem...i poprawila...
2. Blogi....
Jeszcze w ogole nie dziala?
A jakie sa plany w tej kwestii?
Pzdr, Ciekawska... ;-)
ja także proszę o przywrócenie systemu nauki słówek, bardzo mi pomagało...
zmieniliśmy dziś format pokazywania ostatnich wpisów na forum - w ten sposób powinno być bardziej przejrzyście i nawet dużo nowych wpisów w jednym temacie nie wpłynie na przejrzystość podstrony.

czekamy na Wasze uwagi
Korzystajac z Panskiej obecnosci prosze o zareagowanie na wulgarne wpisy uzytkownika Pedrito88. Dziekuje.
Cytat: Lukar
zmieniliśmy dziś format pokazywania ostatnich wpisów na forum - w ten sposób powinno być bardziej przejrzyście i nawet dużo nowych wpisów w jednym temacie nie wpłynie na przejrzystość podstrony.

czekamy na Wasze uwagi

O, dużo przejrzyściej, zwłaszcza, że można rozwinąć i zobaczyć więcej wpisów.
SUPER!
O "cos takiego" mi wlasnie chodzilo...(
Cytat:
wystarczy JEDEN- OSTATNI komentarz z JEDNEGO tematu...OSTATNIO PORUSZANEGO -
)
Jest nawet lepiej, niz myslalam...ze ewentualnie bedzie...(mozna sobie temacik - rozwinac "+")
Ah...i to, ze mozna wpis "zobaczyc przed wyslaniem" (podglad wspisu) - szalenie przydatne!
DZIEKI! ;-)
Pozdrawiam, Una...
Cieszę się, czekam na kolejną listę życzeń ;-)
Udostępniamy nową funkcjonalność w naszym serwisie - możliwość założenia własnego forum na interesujący Cię temat związany z szeroko pojętą nauką języka.

Zobacz szczegóły:
http://www.hiszpanski.ang.pl/groups/nowa

Czekamy na uwagi.
Dobrze, fajnie...
A czy bedzie kiedys mozliwosc wstawiania choc malych obrazkow?
---
Zakladac wlasnego forum nie bede - LO SIENTO....- ...bo na bank sama z soba bym tam siedziala...I sama pisala...
Zreszta brak czasu...no i przede wszystkim BRAK potrzeby... jakos upewniaja mnie w tym przekonaniu... stad z mojej strony uwag na ten temat raczej nie bedzie...
Za to zdj./obrazki... itp. MOZE by sie tu przydaly???
Ah...no i co to bedzie z tymi blogami?
a te obrazki to avatary przy nickach czy obrazki na forum?
Żadnych obrazków, awatarów, podpisów, sygnatur, itp. ! To jest forum językowe i podstawą jest TREŚĆ.
L. - zdj. np.
Nie awatary, ani nie podpisy czy sygnatury...
---
Dobrze A. ! Niech bedzie...szaro-buro i tylko pisemnie...
(Uznajemy/praktykujemy inne metody - to wszystko! Dla mnie Una imagen vale más que mil palabras.... Nie lubie przepisywania ksiazek...itd... Ja zawsze staram sie ulatwiac...i upraszczac wszelkie "zasady"... Ewentualnie naprowadzic...czy pokazac...)
I tak jestem bardzo zadowolona, ze mozna wpis przed publikacja zobaczyc...a pozniej jeszcze edytowac....- wiec niech bedzie, juz sie nie odzywam...)
Strasznie tu monotonnie ostatnio sie zrobilo...
Totalny brak ciekawych (dla mnie) tematow...
En fin....
No importa...
No pasa nada...
...wakacje...
Witam!
W zwiazku z ostatnim zamieszanie na forum, chyba jednak przydaloby sie "cos" pozmieniac...
Uciazliwe, mylace i meczace jest to, ze jak widac, mozna na forum miec wiele nickow...- 1.
2. Moze wprowadzic cos jak punkty za odpowiedzi? Hmmm...Sama nie wiem...jak? Ale chodzi o to, by mozna bylo ocenic konkretna odpowiedz, albo Uzytkownika...Oczywiscie tylko raz...
I najlepiej by ta ocene wystawil pytajacy...
Jak mozna miec kilka nickow - odpada...oczywiscie...
No nie wiem...Ale chodzi mi o wieksza kontrole.
3. ....moderator... (powtarzam sie, wiem...)
To tak...na goraco...
Moze ktos cos jeszcze doda...
Pzdr, Una...
Opcja ignorowania wybranych użytkowników? Klikam "ignoruj" i przestają mi się wyświetlać jego wpisy...
...Dobre! ;-)
Ale chyba jednak lepiej widziec co, kto pisze...By sie nie powtarzac np.
Ja to "ignoruj" mam na mysli juz jak czytam... ;-)
Podobnie jak nachodza mnie czarne mysli: CANCELAR....CANCELAR...he, he... ;-)
Ignorowanie odpada, gdyż odpowiedzi zaczęły by się dublować - zignorowany --------> nie widzimy postów, czyli wychodzimy założenia, że nikt nic nie napisał.
Przede wszystkim, przydałby się regulamin określający co wolno, a co nie.
Jestem zdecydowanie za opcja banowania uzytkownikow, ktorzy uzywaja wulgarnych slow. Pedrito88 kilkakrotnie wyrazil sie w sposob wulgarny i skandaliczny, bylo to zglaszane do aministratora i do dnia dzisiejszego pozostal bezkarny.
....
Opcja ignoruj pozwolilaby uzytkownikom forum na nauke lub wymiane zdan w sympatycznej atmosferze i unikaniu starc slownych z ludzmi, do ktorych z jakichs tam powodow nie palamy sympatia.
...
Apelowalismy o interwencje w sprawie Pedrito88. Wielokrotnie. Od czasu kiedy pojawil sie na forum, atmosfera jest coraz gorsza. Cos nalezaloby z tym zrobic.
Ja jestem za tym, by wyrzucić z tego forum cambiar, która tu tylko ubliża forumowiczom, jak i jej guru argazedona, którego od dawna wszyscy mają już dosyć.
No wlasnie taka jest dyskusja tutaj, wycieczki osobiste i tyle, Cambiar, Una, to jest niereformowalne, trzeba ignorowac takich ludzi, albo " cuidar de tu / su chocho apestoso". A qué mola la idea? Pedrito dawno sie pozegnal, ale czuje sie niestety niespelniony bez tego forum, zalozyl sobie podgrupe, tez tam sie nudzi. Ale winni sa zli ludzie, jemu juz glowa sie pochyla od tej aureoli swietego meczennika :)
Cytat: Cristobalito
Ignorowanie odpada, gdyż odpowiedzi zaczęły by się dublować - zignorowany --------> nie widzimy postów, czyli wychodzimy założenia, że nikt nic nie napisał.

No racja.
Cytat: Una_
...Dobre! ;-)
Ale chyba jednak lepiej widziec co, kto pisze...By sie nie powtarzac np.

Też racja.
Cytat: cambiar
....
Opcja ignoruj pozwolilaby uzytkownikom forum na nauke lub wymiane zdan w sympatycznej atmosferze i unikaniu starc slownych z ludzmi, do ktorych z jakichs tam powodow nie palamy sympatia.

Koniec końców, ignorować to można i bez specjalnej opcji, prawda? ;)
O!! Aga, milo Cie widziec, dobrze, ze moje chamstwo nie wyrzucilo chociaz Ciebie z tej stronki :)
Koniec koñcow, Twoja ostatnia opcja zostanie wprowadzona w zycie :)
;)
Ciekawe, kiedy ktoś usunie z tego wątku prośbę o sprawdzenie zadania domowego (kilka postów wyżej)
edytowany przez Agniecha110: 13 lis 2011
Od jakiegos czasu tylko tu zagladam i sie nie udzielam,ale Ci którzy sa tu dlugo "znaja" mnie :-)
I fakt,ze coraz nieprzyjemniej sie tu robi.
I tak wlasciwie to chcialam tylko jedno napisac:" Wszyscy chcą zmieniać świat,ale nikt nie chce zmienić siebie".To cytat Tolstoja.Ja go troszke przerobilam na:Kazdy chce zmieniac kazdego,ale nikt nie chce zmienic siebie.Czy tak trudno o odrobine kultury i tolerancji???Pewnie zaraz bedzie lawina...;-) Milego niedzielnego wieczoru dla WSZYSTKICH!!!!!!
I nawet nie wiem czy akurat w dobrym poscie to napisalam,ale ze teraz AWANTURY sa wszedzie...


Cytat dobry, realizujmy go ? :)
Aga, nie badz bezczelna, mlodym trzeba sie przypodobac, a co Ci szkodzi walnac czyjes zadanko domowe? Do tego sprowadza sie to forum, jak nie, to juz bedziesz beee...bo wymagasz myslenia
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 145