Nowa wersja serwisu Szlifuj swój hiszpański - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
121-145 z 145
| następna
Ale mnie chodziŁO po prostu o to, że BYŁ w nieodpowiednim miejscu wklejony ;)
BeaI, ty robisz wszystko, zeby być na świeczniku i żeby prowokować. A później wypisujesz, że gadają, że jesteś chamska, do tego powtarzasz to na każdym kroku. Tak samo ja mogę powtarzać, że kupiłem papier bo ty tak uznalas.
Widać, baaardzo uraziłem twoje ego. Ale to wynika tylko z kompleksów, które masz. Nie wiem, kim byłaś w Polsce, może się mylę, ale raczej nikim ważnym. Pojechałaś do Hiszpanii, ktoś pozwolił ci się dorobić i teraz mamy. Zastanawiam się tylko, co ty w tej Hiszpanii wyprawiasz, skoro rejestrują się tu osoby tylko po to, aby cię sprowokować, co sami przyznają i odchodzą sobie. Masz najwidoczniej jakis uraz do Polaków i nie potrafisz się z nimi dogadywać. Ale to juz twój problem.

Pozwól, że napiszę za ciebie odpowiedź (która normanie byłaby chowaniem głowy w piasek, jednak w twoim przypadku jest waleniem w beton, którym się otaczasz):
---------------------------------------------
edytowany przez Cristobalito: 14 lis 2011
Przy każdym kotle jeden diabeł pilnuje, aby nikt nie wyszedł. A przy kotle z Polakami nikt nie czuwa... Młody diabeł pyta więc starego, dlaczego Polacy nie są pilnowani. Bo wiesz synu - odpowiada stary diabeł - Polaków nie trzeba pilnować, jak tylko któryś choć trochę się wynurzy, reszta momentalnie wciąga go na samo dno!

Smutne, ale niestety prawdziwe :-(
Sluchaj robalito, skoñczylam z toba dyskusje, nie wpieprzaj sie miedzy wodke a zakoske, nie z toba pisalam, pokazujesz po raz kolejny kto jest zadymiarzem i chamem, a chamem jestes i to strasznym , skoñcz swoje tanie oceny pseudo psychologiczne bo sa smieszne tak jak i ty, nie prowokuj mnie wiecej, bo cos obiecalam admiowi, mam nadzieje, ze on sie czasami przyglada twojemu bydlactwu, tak teraz bede juz chamska, znize sie do twojego poziomu, chociaz ty mnie zwyciezysz praktyka jak to ktos tu pieknie napisal...
morena wszedzie bedziesz pisala ten stary kawal?
Tez to obiecałem, ale po takim chamskim poście ciężko będzie. Cham z ciebie, to trzeba ustalić i zakończyć kłótnię.
edytowany przez Cristobalito: 14 lis 2011
hehhehe nie powtarzaj moich slow i nie ja zaczelam wycieczki osobiste i kazdy to widzi, a ty jestes jaki jestes i tyle, ja juz nie komentowalam twoich wypocin, a ty moje do agi musiales hehheheh sam sobie zaprzeczasz i wystawiasz swiadectwo, pluj sie dalej, bo jesieñ, smutno, masz depresje? to sie lecz na nogi bo na glowe to juz za pozno
Finito! Każde dalsze kłótnie idą do kosza. Zawsze możecie się kłócić na priv.
O jaki tu spokój...nareszcie...
To teraz troche praktyki z lektury hiszpanskiego:

edytowany przez elche_0: 14 lis 2011
Cytat:
Brak wkładu własnego
Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Na przykład tu:
http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/brak-wkladu-wlasnego/217042#post1361266



Piękne :)
Cytat: Lukar
usunąłem ręcznie wątek o truskawkach w ostatnich wpisach, pomyślę o opcji ignorowania konkretnych tematów przez użytkownika

Wracając do tematu - co z ignorowaniem całych wątków? Wrzucam wątek do ignorowanych i przestaje mi się wyświetlać, czy to w "ostatnie tematy", czy - przede wszystkim - w "ostatnie wpisy".
Por favor.
edytowany przez Agniecha110: 11 lut 2012
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wprowadzenie opcji ignorowania wybranych użytkowników.
Zbanowanie niektórych też powinno być zadowalające.
wow, jestem pod wrazeniem Lukar, por fin
Dołączam sie do stanu "pod wrażeniem" :-) Wreszcie! To, co ten troll wyprawiał ostatnio na forum, przekraczało wszelkie granice.
edytowany przez argazedon: 13 mar 2012
A zgłaszaliście jego posty do usunięcia?
To tylko chwilowe, Lukar wpadl i posprzatal troche, zglaszalam wielokrotnie osobnika, ale Lukar ogolnie ma to w nosie, w stosunku do mojej ososby pozwolil juz na wszystkie chamstwa swiata, ja nie mam zludzen co do tego, ze to bylo przypadkowe sprzatanie, a oszolom powroci
Troll nie karmiony zdechnie sam.
edytowany przez Agniecha110: 13 mar 2012
Cytat: BeaI
ja nie mam zludzen co do tego, ze to bylo przypadkowe sprzatanie, a oszolom powroci

Wczorajsze "dowcipy" się same nie zgłosiły do usunięcia jeden po drugim. jak widać opcja przydatna ;)
Oh, qué desilusión, a ja myslalam, ze moderator sie poczul do obrony swojego terytorium, ale widze, ze to ty, fajnie, ze to zrobilas, ale ja mam wrazenie, ze ciagle cos za niego robimy, mnie juz sie nawet nie chce...i nie wszystkie trolle zdychaja,niestety,obym sie mylila :)
para su información: codziennie przeglądam wszystkie fora... ale oczywiście zgłaszanie wpisów jest zawsze przydatne - zgłoszenia też codziennie sprawdzam
mam problem ze swoimi danymi: kiedy wchodze w edycje profilu wyswietlaja mi sie dane zupelnie innej osoby (e-mail KCHMIELEWSKA plus opis). Probuje je zmienic, razem z mailem, e-mail przychodzi, ale kiedy klikam w aktywacje okazuje sie, ze "nie prosilam o zmiane adresu". No i oczywiscie zadne dane sie nie aktualizuja.. Pisalam w tej sprawie do redakcji, ale nie bylo odzewu..
Witam, jestem studentem z Hiszpanii. Studiuje farmacje na trzecim roku w Uniwersytecie Walencji. W ramach europejskiego programu Erasmus odbywam praktyki studenckie w warszawskim szpitalu.
Ja urodziłem się w Walencji, ale moje rodzice w emigrowali z Warszawy do Hiszpanii w latach osiemdziesiątych. Mowie bardzo dobrze po Polsku, Angielsku i Hiszpańsku. Program praktyk to tylko 4 godziny dziennie zajęć w aptece i laboratorium wolnym czasie chętnie podejmę prace jako nauczyciel Hyszpanski, jestem za interesowany w każda praca w sierpni 2012.
Kolejny błąd, mało istotny wprawdzie, ale zawsze:

Wchodzę w profil użytkownika, żeby zobaczyć jego posty.
Jednak gdy klikam w początek wybranego postu, żeby zobaczyć go w całości i w kontekście całego wątku, zawsze kieruje mnie do ostatniego postu (niezależnie od autora) w tym wątku.
Temat przeniesiony do archwium.
121-145 z 145
| następna