Nowa wersja serwisu Szlifuj swój hiszpański - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 145
Czy i kiedy zostaną umieszczone na stronie lekcje hiszpańskiego od podstaw?
Tak, te lekcje bardzo były przydatne, uczyłam się z nich, ale jeszcze nie wszystkie przerobiłam. W nauce jest zakładka "artykuły" ale nic tam się nie znajduje. System nauki słówek jest, ale trzeba wchodzić przez główną ang.pl
wcześniej strona była lepsza :)
Macie może jeszcze jakieś fajne strony do nauki j. hiszpańskiego
?????
1. Potrzebny (PILNIE!) MODERATOR.

2. Mimo zmian na forum...i tak ciezko cokolwiek znalezc...

Moze w "Ostatnich wpisach" zrobic tak, by tylko OSTATNI wpis z danego tematu sie pojawial...
Bo teraz jak wchodze na "oststnie wpisy"... wychodza, owszem...ale ostatnio czasowo - a NIE tematycznie...
Cala strona ...ostatnich wpisow w jednym temacie...
W praktycy wyglada to dzis tak...jak chat...
Moze lepiej, gdyby bylo: Oststnie wpisy i :
- temat a: lalal
- temat b:tutut
- temat c: sialala
TYLKO ostatnie wpisy we wszystkich tematach...
A nie wszystkie wpisy w temacie...
Tylko JEDEN - OSTATNI wpis w kazdym TEMACIE

3. Czy ktos z wlascicieli tej strony tu w ogole zaglada?
edytowany przez Una_: 17 lis 2010
czy będą dalej ''lekcje od podstaw''?
prosze o szybką odp
- strzelam- !!!
W zeszlym roku - weszla nowa gramatyka... ( DWA wielki tomy!!!)
A teraz wchodzi nowa ortografia ... ( w Hiszpanii bedzie dopiero w polowie grudnia...)
Moze to stad wynika?
Postęp jest - mamy od niedawna z powrotem bazę własnych wpisów.
A co do "ostatnich wpisów' , 'Una' - to w pełni popieram wniosek - teraz to jest "chronologiczna historia wpisów" ALE to co chcesz masz już pod "Moje grupy" - wystarczy wejść i masz widoczne ostatnie posty w każdym temacie.
edytowany przez argazedon: 01 gru 2010
Mam natomiast inną propozycję, która uporządkowałaby forum - otóż jak widać ludzie nie rozumieją różnic między poszczególnymi rodzajami "pomocy językowej" a "brak wkładu własnego". Bardzo często temat jest nie tam gdzie powinien albo pojawia się to samo powielone we wszystkich działach. Teraz większość działów "Nauki" to "szwarc, mydło i powidło". Mniej nazw i konkrety = mniej bałaganu we wpisach.
Moja propozycja -> zlikwidować nazwę "brak wkładu własnego" i włożyć do "pomoc językowa-tłumaczenia". Oczywistym i jasnym byłoby to, że gdy ktoś nic sam nie potrafi to tam daje wpis a gdy cokolwiek przetłumaczył to ma "Pomoc językowa- sprawdzenie".
Zmienić "Pomoc językowa" na "Problemy gramatyczne" lub "Pomoc gramatyczna". Połączyć "Nauka języka" z "Programy do nauki" bo to jedno i to samo tematycznie a tych programów znowu nie jest aż tyle. Zrobić osobną grupę "Tłumaczenia PIOSENEK" (bo to najbardziej zaśmiecający rodzaj wpisów pojawiających się wszędzie). Wtedy mamy jasne i konkretne grupy wewnątrz "NAUKA" :
1. Problemy gramatyczne / (Pomoc językowa - gramatyka)
2. Pomoc - sprawdzenie / (Pomoc językowa - sprawdzenie)
3. Pomoc - tłumaczenia / (Pomoc językowa - tłumaczenia)
4. Tłumaczenia piosenek
5. Nauka - programy, podręczniki

Co pan na to, Lukar ?
edytowany przez argazedon: 01 gru 2010
Mino, że teoretycznie jest na serwerze lista szkół językowych to w rzeczywistości nie można z tego skorzystać.
Przywróciliśmy możliwość łatwego drukowania zawartości serwisu (Gramatyka). Przy tytule z prawej strony widoczna jest ikonka drukowania. Kliknięcie otwiera nowe okno z treścią przyjazną do drukowania.
Ale się tutaj zmieniło ... dawno mnie tutaj nie było ... czy ktoś mi może pomóc i powiedzieć gdzie jest forum ,takie jak dawniej było ... gdzie można teksty przetłumaczyc ? pozdrawiam
Czy istniałaby możliwość wprowadzenia opcji "ignoruj wątki", tak, żeby po jej aktywowaniu na liście ostatnich wpisów nie pokazywały się niektóre tematy?
Wchodzę w "ostatnie wpisy" a tam jedna wielka plantacja truskawek i dywagacje o długości penisów Marokańczyków.
Zignorowałabym sobie i spokój...
Ignorowanie wybranych użytkowników też mogłoby się przydać.
edytowany przez Agniecha110: 26 lut 2011
Hm, ja w zasadzie nie wiem, co caly ten watek z truskawkami ma wspolnego z nauka jezyka, admin ma pewnie nieograniczone mozliwosci serwera, a niech sie tam laski ciesza, ze przezyja przygode hehehhe, ale fakt, to forum sluzy ostanio tylko do truskawkowego wyjazdu :P
No witaj, marialus, faktycznie dlugo Cie tu nie bylo, stare forum nie istnieje, teraz tym nas uraczono, na poczatku byly protesty, ja do tej pory uwazam, ze tamta wersja byla sprawniejsza i czytelniejsza, ale to juz takie czasy, ze im bardziej cos skomplikowane, tym bardziej sie wydaje nowoczesne, ah, zdanie o ktore pytasz jest dobrze :) no coz, mam nadzieje, ze wprowadzisz znowu troche usmiechu na forum, ale pewnie w tym czasie twoj hiszpañski sie poprawil na tyle, ze nie bedziesz nas juz bawic historyjkami :)
heheh tak se tam looknelam, wesolo tam maja, laski dobrze daja, nowe ortografia i sztuka zywienia, z te pare euro dusze zaprzedadza, swoja droga ciekawe ile malzeñstw hiszpañskich w tym roku sie rozleci, ta sama historia od wielu lat
usunąłem ręcznie wątek o truskawkach w ostatnich wpisach, pomyślę o opcji ignorowania konkretnych tematów przez użytkownika
Cytat: Lukar
usunąłem ręcznie wątek o truskawkach w ostatnich wpisach, pomyślę o opcji ignorowania konkretnych tematów przez użytkownika

Dzięki Ci, o dobry człowieku :)
czy będą dalsze lekcje od podstaw, bo jest tylko 7, a kiedy będzie reszta?
tak, ja tez czekam z utesknieniem za lekcjami od podstaw!
a czy będą następne lekcje czy tylko te 30 ??
Cytat: argazedon
Mam natomiast inną propozycję, która uporządkowałaby forum - otóż jak widać ludzie nie rozumieją różnic między poszczególnymi rodzajami "pomocy językowej" a "brak wkładu własnego". Bardzo często temat jest nie tam gdzie powinien albo pojawia się to samo powielone we wszystkich działach. Teraz większość działów "Nauki" to "szwarc, mydło i powidło". Mniej nazw i konkrety = mniej bałaganu we wpisach.
Moja propozycja -> zlikwidować nazwę "brak wkładu własnego" i włożyć do "pomoc językowa-tłumaczenia". Oczywistym i jasnym byłoby to, że gdy ktoś nic sam nie potrafi to tam daje wpis a gdy cokolwiek przetłumaczył to ma "Pomoc językowa- sprawdzenie".
Zmienić "Pomoc językowa" na "Problemy gramatyczne" lub "Pomoc gramatyczna". Połączyć "Nauka języka" z "Programy do nauki" bo to jedno i to samo tematycznie a tych programów znowu nie jest aż tyle. Zrobić osobną grupę "Tłumaczenia PIOSENEK" (bo to najbardziej zaśmiecający rodzaj wpisów pojawiających się wszędzie). Wtedy mamy jasne i konkretne grupy wewnątrz "NAUKA" :
1. Problemy gramatyczne / (Pomoc językowa - gramatyka)
2. Pomoc - sprawdzenie / (Pomoc językowa - sprawdzenie)
3. Pomoc - tłumaczenia / (Pomoc językowa - tłumaczenia)
4. Tłumaczenia piosenek
5. Nauka - programy, podręczniki

Co pan na to, Lukar ?

popieram, popieram, popieram
na forum panował i panuje straszny chaos, ponadto wiele/u użytkowniczek/ków nie nazywa precyzyjnie tematów i wrzuca nagminnie do nieodpowiednich działów. Zresztą same działy należały by tak właśnie nazwać, tylko kto teraz posegregowałby te wszystkie tematy?
Cytat: Lukar
usunąłem ręcznie wątek o truskawkach w ostatnich wpisach, pomyślę o opcji ignorowania konkretnych tematów przez użytkownika

Czy do czasu wprowadzenia opcji ignorowania, można by również jakoś "wyciszyć" wątek o Moguer?
Jak widać, truskawki opanowały forum, nawet w tym wątku od czasu do czasu rosną...
No SZOK!
Wchodzac na forum "ostatnie wpisy" widac to:
Moguer
nie wypisuje co mi sie podoba, ale mam powod zeby tak pisac, bo widze ze niektorzy sobie nie zdaja sprawy co sie w hiszpanii dzieje, jezdze od wielu lat i zmienilo sie na gorsze, zostaly na Kampach po... cati28
dzisiaj, 20:01
Moguer
piter77 Napisałeś że pora się pożegnać to zejdź z tego forum, bo te posty powoli są męczące... Paulla22
dzisiaj, 20:00
Moguer
ja na dyskoteke to za stara troche ale bym poszla zmila checia;) bdziemy cie wspominac w hiszpani ehehheheh... iwonka90
dzisiaj, 20:00
Moguer
mam zero do dodania poziom dziewuchy spod dyskoteki wszystko i na temat beda ludzie mieli tam ubaw po pachy... piter77
dzisiaj, 19:58
Moguer
Proszę nie udzielaj się już tu,bo jesteś uparty jak nikt,nie chcesz jechać daj spokój.... bulbo
dzisiaj, 19:56
Moguer
skoro jestes taka do przodu to czemu nie napiszesz do pana maria tego wszystkiego i nie podasz swojego imienia i nazwiska pod jakims glupim loginem kazdy moze wypisywac co mu sie podoba i tyle mam do ... iwonka90
dzisiaj, 19:54
Moguer
bulbo psychol to jestes ty bo trzeba byc psychicznie chory zeby pozyczyc kase i jechac w ciemno z poreki jakiejs babki której na oczy nie widziales.Znajdz sobie przed wyjazdem dobrego psychiatre zeby... piter77
dzisiaj, 19:51

A jak na ostatnie tematy tak:
jedno zdanie
Pomoc językowa - tłumaczenia 11 malaga_91
dzisiaj, 19:16;
lukasz-


Erasmus JAEN
Życie, praca, nauka 1 izka1001
dzisiaj, 16:40;
izka1001

Prosba
Do autora strony - uwagi, propozycje 3 BeaI
dzisiaj, 11:14;
Agniecha110

Barcelona mieszkanie do wynajęcia
Życie, praca, nauka 1 gregoriosss4311
wczoraj, 20:57;
gregoriosss4311

Proszę o tłumaczenie
Do autora strony - uwagi, propozycje 2 weronkiewicz
2 dni temu, 22:41;
argazedon

tłumaczenie paru zdan ....
Pomoc językowa - tłumaczenia 1 marzena_3107
2 dni temu, 17:05;
marzena_3107

Piensa en el mejor viaje que has hecho y cuéntaselo a tu companero.
Brak wkładu własnego 2 boorowka
3 dni temu, 18:35;
Inesita91

Zreszta juz o tym pisalam...Ale NIC!

2. Mimo zmian na forum...i tak ciezko cokolwiek znalezc...

Cytat:
Moze w "Ostatnich wpisach" zrobic tak, by tylko OSTATNI wpis z danego tematu sie pojawial...
Bo teraz jak wchodze na "oststnie wpisy"... wychodza, owszem...ale ostatnio czasowo - a NIE tematycznie...
Cala strona ...ostatnich wpisow w jednym temacie...
W praktycy wyglada to dzis tak...jak chat...
Moze lepiej, gdyby bylo: Oststnie wpisy i :
- temat a: lalal
- temat b:tutut
- temat c: sialala
TYLKO ostatnie wpisy we wszystkich tematach...
A nie wszystkie wpisy w temacie...
Tylko JEDEN - OSTATNI wpis w kazdym TEMACIE

Moze teraz praktycznie widac o co mi chodzilo?
---
A. nie ma racji co do Grup - jak mi wtedy pisal...
A to dlatego, ze nie zapisalam sie...do nich.
Zreszta to nie to samo...
Ja wchodzac na forum chce widziec wszystkie OSTATNIO poruszane tematy - ale po jendym OSTATNIM wpisie. I zeby byla jak kiedys - mozliwosc widzenia tych "wszystkich" - mogac isc w stecz...czyli...poporzednie...itd.
Teraz jest bigos...totalny...
Podobnie jak TEN moj wpis...Nic nie widac...mimo szczerych checi...
edytowany przez Una_: 26 mar 2011
Sie podpisuje nogami i recami, napisalam osobny post, ale tez zatonal :(
witajcie, pracuję nad zmianami na forum
Moguer zniknęło z ostatnich wpisów.
Dziękuję :)
Dodano opcję obserwowania wybranych wątków na forum:

http://www.hiszpanski.ang.pl/groups/obserwowane
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 145