pomozcie wybrac

Temat przeniesiony do archwium.
hej, mam takie pytanie, waham sie nad kupnem jednej z dwoch ksiazek, pierwsza to oskar perlin "hiszpanski dla poczatkujacych" a drugi to "mowimy po hiszpansku" sabika, co o tym myslicie?
dodam ze zaczynam nauke jezyka od PODSTAW, chce sprobowac sam sie uczyc :) i nie mam zielonego pojecia jaka ksiazke wybrac
pozdrawiam
witaj,
Mam obie ale akurat z Sabika niewiele się uczyłem bo kupiłem później. Bardzo polecam Oskara Perlina, mam kilka bardzo fajnych pozycji (tak w ogóle to mam większość z tych jakie się ukazały w Polsce), między innymi właśnie "Język hiszpański dla początkujących".
Oskar Perlin i Anna Wawrynkowicz (świetne książki) to główni autorzy podręczników j. hiszp. w Polsce. Ja jakoś wolę polskich autorów niż te kolorowe zagraniczne książeczki...
Na początek polecam też "Espańol Para Ti - Intensywny kurs dla początkujących", Barabara Stawicka, mam starą wersję z kasetami ale teraz jest nowsza wersja multimedialna z CD - bierze ostro do roboty. Najważniejsze to uczyć się codziennie, choćby 30 min. Ale nauka hiszpańskiego to jak nałóg... raz zaczniesz i już wpadłeś!

Powodzenia!