Strony do nauki!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Podajcie adresy stron internetowych do nauki języków obcych w polskiej wersji.
Nie chce byc wulgarna, ale takie osoby jak Ty po prostu zwalaja mnie z nog! UTFG! A jak to dla Ciebie za trudne, to na tej stronie istnieje takze opcja wyszukiwania tematow, ktore juz wczesniej sie pojawily, a zapewniam Cie, ze ten to juz wiele razy byl walkowany. Ladnie prosze, nie zasmiecajcie forum takimi dzikimi tekstami. Jak ktos znajdzie cos interesujacego, to milo, jak sie podzieli. Ale zeby tak zebrac o cos, co mozna latwo samemu znalezc? Dajcie spokoj...
Mnie z nóg zwalają takie beztalencia jak TY.Zadufane w sobie z mózgiem wielkości orzeszka co to nawet jednego języka obcego nie znają i zazdroszczą tym co znają po 3 i chcą się nauczyć kolejnych.Prosiłem o adres strom a nie o komentaż osoby która rozwojowo zatrzymała się w zerówce.
no sory, ale ja sie z cts zgadzam. bo z deka wkurza, gdy kazdy kolejny przelotny bywalec tej stronki pyta o to samo, a nie umie przeszukac forum... wiesz, co to jest netykieta?
zal mi sie ciebie robi, gdy czytam twoja wypowiedz... bezpodstawnie stwierdzasz, ze cts to beztalencie, ze zna malo jezykow, chcac czym predzej zapoczatkowac serie kurw i innych wyzwisk... zalosne po prostu...

ps. ja znam 4, nie chce wiecej, bo moja pasja jest hiszpanski. stawiam na jakosc, nie na ilosc.
ale moze ktos nowy, zagubiony, przerazony ogromem.... ;)?
nie ma to jak sie wpisywac pod roznymi nickami (italianista, deksio) hmm a co do 3 jezykow to jesli tyle znasz to bardzo malo jka na dzisiejsze realia...
Zalosna ta licytacja ile znamy jezykow. Nie zapominajmy o polskim. "Polacy nie gesi i swoj jezyk maja" Czytajac wypowiedzi forumowiczow wlosy staja deba, bo wtorny analfabetyzm w naszym kraju stal sie juz faktem. Jezykow obcych uczymy sie w roznych celach, ja tez znam ich kilka ale ucze sie ich przede wszystkim dla siebie. Nie rozumiem co oznacza stwierdzenie, ze "3 jezyki w dzisiejszych czasach to stanowczo za malo". A ile nalezy znac? Przypominam, ze pracodawca jest zainteresowany pracownikiem ze znajomoscia jezykow, ale absolutnie nie jest sklonny placic wiecej za te umiejetnosc. Takie sa realia a nam jedynie pozostaje satyfacja dalszej nauki i korzystanie z nabytych umiejestnosci.
Ps.
Z zalem stwierdzam, ze czasem poziom wypowiedzi forumowiczow siega dna a niektorzy pukaja w to dno od spodu...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka