Kursy Wakacyjne

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Jestem tu nowa, od zawsze bardzo podobał mi się język hiszpański, ale nigdy nie miałam okazji i wystarczającej ilości czasu oraz samozaparcia, żeby rozpocząć naukę. Teraz jakoś przyszła mi ochota (i nie odchodzi), żeby coś z tym zrobić. Chciałabym uczyć się sama, ale obawiam się, że mi to nie wyjdzie. Planuję kupić słownik tematyczny i jakąś książkę z jasno wytłumaczoną gramatyką - możecie mi coś polecić? I drugie pytanie: czy Waszym zdaniem kursy wakacyjne są pomocne w nauce? Bo zastanawiam się nad pójściem do Levela (4*w tygodniu po 90 minut) - napiszcie proszę, co o nich sądzicie. Jeżeli zdublowałą czyjś temat - przepraszam.
Kursy wakacyjne w LEVEL 'u są bardzo dobre sam w zeszłym roku chodziłem na włoski a teraz mam zamiar zapisać się na hiszpański.
Jeżeli się na nie nie zdecydujesz to kup kurs hiszpańskiego w 1 miesiąc wydawnictwa PONS i do tego gramatykę tego samego wydawnictwa.W obu przypadkach sukces gwarantowany!!!!!!
Może ty polecisz mi coś do nauki greckiego albo portugalskiego.
Przkro mi - grecki i portugalski to akurat nie są moje języki. Ogólnie nigdy nie uczyłam się całkowicie sama żadnego języka, więc wogóle nie wiem, które wydawnictwa są dobre, które złe, zawsze wybierali za mnie inni.
JEZYK GRECKI Do greckiego polecam ( nowogrecki) niebieska ksiazke Malgorzaty Borowskiej ( wydaw. OBTA), profesjonalnie napisana, do tego sa kasety.
Niestety nie pamietam tytulu.