Wakacyjna nauka!

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!
Zakładam temat, da tych wszystkich, którzy mają wolny czas w wakacje i chcieli by sie podszkolić w hiszpańskim. Niestety kursy wakacyjne są dość drogie i nie wszystkich na nie stać, a ciężko jest od samego początku rozmawiać np. przez internet z rodowitym Hiszpanem. Dlatego poszukuje osób, które ucząc się samodzielnie chcialy by troszkę popisać/ lub porozmawiać w tym języku.
Niestety dział "gadu-gadu" i "Skype" nie spełniają swojej roli (wpisane osoby albo nie odpowiadają, albo okazuje się, że zrezygnowały z nauki tego cudownego języka), więc postaowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. ;)
Jeżeli chodzi o mnie, języka uczę się od dwóch lat z przerwami. Sama, w domu. Moja nauka skupia się główie na tłumaczeniu tekstów, uczeniu się słówek i ogarnianiu gramatyki, więc w zasadzie sama teoria. Ponieważ często brak mi motywacji i kogoś, kto by mnie wspierał w dążeniu do celu, to poszukuję osób z którymi mogła bym porozmawiać lub wspólnie ćwiczyć zagadnienia gramatyczne.

Myślę, iż wakacje są najlepszym czasem, aby się w końcu czegoś porządnie nauczyć, więc z niecierpliwością czekam na odpowiedzi ;)
Hej ! Jestem zainteresowana podszlifowaniem hiszpańskiego ! ale dobrze byłoby mieć kogoś kto jest nativem . Moje doświadczenie : 2 lata na uniowerku i 3 miesiące na praktykach w hiszpanii. Interesuje mnie głównie mówienie :) ale ogołem można by coś zorganizować. LUDZIE zgłaszajcie się !!!
Hej! Czy dla osoby początkującej też znajdzie się miejsce?
pewnie, napisz do mnie na pw, to coś pomyślimy ;)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa