kurs językowy w Alicante

Temat przeniesiony do archwium.
Hola wszystkim!! :)) Przeglądałam wiele wątków na różnych forach jednak nie znalazłam odpowiedzi na to co bym chciała. Chciałabym pojechać na kurs na początku lipca do Hiszpanii - (raczej miasta typu Madryd i Barcelona odpadają pod względem finansowym) ale myślałam o Alicante. Zależy mi na morzu, zapoznaniu wielu ciekawych osób i co najważniejsze na nauczeniu się tego cudownego języka. Dodam że we wrześniu skończę 18 lat. Nie wiem czy wybrać akademik czy rodzinę goszczącą, angielski mam na dobrym poziomie a poziom z hiszpańskiego mogę określić na B1. Czy ktoś z was był albo ma porównanie??
Też na początku lipca wybieram się do Alicante i chętnie dowiem się czegoś więcej. A jaką szkołę wybrałaś?
hej dziewczyny! tez myslalam o Alicante (Walencji lub Maladze) w te wakacje. Widziałam stronke www.ibericalanguages.com, ktora daje znizki, maja spoko szkołę w Alicante (Proyecto Español) i nie jest najdrozej, a przez ta agencje taniej niz bezposrednio.

Co mysliscie?
ja właśnie jadę do Alicante do Proyecto Espanol ;)
Czesc, ja byłem w zeszłym roku w Alicante, kurs kupiłem przez proyecto Iberico i było super choć żałuje, że pojechałem tylko na tydzień, ale może następnym razem uda się na dłużej.
Cóż, lato mamy to i krypto-reklama zalewa forum...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie