tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Prosze o sprawdzenie tekstu: poziom a1 a2
Mój plan corocznych zajęć:
Styczeń:
Styczeń to czas dużych opadów śniegu dlatego uwielbiam spędzać go na desce snowboardowej. Razem z przyjaciółmi i rodziną zazwyczaj wyjeżdżamy do gór.
Luty:
Luty to czas sesji egzaminacyjnej. Bardzo czasu spędzam ucząc się do egzaminów. W lutym bardzo często jeżdżę do Wrocławia na uczelnię.
Marzec:
Marzec jest miesiącem w którym wszystko budzi się do życia. Osobiście nie lubię marca. Pogoda jest zmienna. Marzec to czas urodzin mojej mamy. Co roku świętujemy je w rodzinnym gronie.
Kwiecień/Maj/Czerwiec:
Czas od kwietnia do maja to czas w którym najwięcej czasu spędzam w pracy. Na święta wielkanocne często jeżdze do rodziny do Niemiec. Tam miło spędzam czas w gronie rodziny.
Lipiec:
Lipiec jest zazwyczaj miesiącem bardzo ciepłym. Jeżeli mam wolne od pracy wyjeżdżam co ciepłych krajów. Tam relaksuję się pływając, grając w siatkówkę na plaży, poznawając nowych ludzi.
Sierpień/Wrzesień:
W sierpniu pogoda jest zmienna. W sierpniu owocują najlepszy odmiany truskawek i poziomek, które uwielbiam. Mam swój własny mały ogródek w którym wtedy robię porządki. We wrześniu wieczory spędzam w knajpkach w pobliskich miastach lub w kinach na dobrych filmach.
Pazdziernik/Listopad:
Pazdziernik to czas powrotu na uczelnię. Zazwyczaj wtedy jestem pełna energii i chęci do nowych wyzwań.
Grudzień:
Grudzień to czas świąt Bożego Narodzenia. Uwielbiam te święta. Razem z rodziną oglądamy filmy, przygotowujemy wigilijne potrawy. Sylwester spędzam zazwyczaj z moimi najbliższymi osobami w Austrii lub Niemczech.

Actividades anuales Mi plan:
enero:
Enero es un momento de fuertes nevadas porque me encanta gastar en una tabla de snowboard . Junto con amigos y familiares por lo general salen de las montañas.
febrero:
Febrero es el momento de la convocatoria de exámenes . Tiempo muy dedico a estudiar para los exámenes. En febrero, muy a menudo ir a Wroclaw universidad.
marzo:
Marzo es el mes en el que todo vuelve a la vida . No me gusta marzo. El tiempo es variable. Marzo es la época del cumpleaños de mi madre. Cada año se celebra en la familia .
Abril / mayo / junio:
Hora de abril a mayo es la época en la que la mayor parte del tiempo que paso en el trabajo. En las vacaciones de Semana Santa a menudo a la familia a Alemania. No es bueno para pasar tiempo con la familia.
julio:
Julio es normalmente un mes muy caliente. Si estoy fuera del trabajo me voy a los países cálidos . Allí, me relajo , nadando , jugando al voleibol en la playa, gente nueva poznawając .
Agosto / Septiembre :
En agosto , el clima es variable. En agosto, las mejores variedades de fresas de fructificación , que me encanta . Mi propio pequeño jardín donde luego hacer las tareas domésticas. En septiembre, pasar las noches en los bares en los pueblos cercanos o en salas de cine en las buenas películas .
Octubre / noviembre :
Octubre es el momento de volver a la escuela . Por lo general, cuando estoy lleno de energía y el deseo de nuevos desafíos.
diciembre:
Diciembre es la época de Navidad. Me encantan las fiestas. Junto con las películas de observación de la familia , preparar platos de Nochebuena . Víspera de Año Nuevo por lo general gastar con mis personas más cercanas en Austria o Alemania.
Na tym forum nie poprawiamy idiotyzmów z translatora Google. Jeśli nie stać cię na wysilenie własnego mózgu to polecam stronkę:
http://odrobzadaniezabezczelnegolenia.pl
edytowany przez argazedon: 22 maj 2014

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia