Napisać balance personal z użyciem preterito perfecto (todavia no + Ya he)

Temat przeniesiony do archwium.
Napisać balance personal z użyciem preterito perfecto (todavia no + Ya he). Przepraszam za brak akcentów, nie mam takiej klawiatury. Proszę o sprawdzenie, nie czuje sie pewnie w tym czasie. Po polsku miało być tak:

Już od 4 lat mam prawo jazdy. Przeczytałam już wiele książek Jo Nesbo. Nauczyłam się już na jutrzejszy egzamin z angielskiego. Nie skończyłam jeszcze studiów, ale skończę za rok. Do tej pory nie byłam jeszcze na Mazurach, ale wiele razy byłam nad morzem. Nigdy jeszcze nie wygrałam konkursu. Nie zmieniałam jeszcze domu, ale zamierzam się wyprowadzić za rok.

Ya he tenido permiso de conducir cuatro anos. Ya ha leido muchos libros de Jo Nesbo. Ya he aprendido para el examen de Ingles de manana. Todavia no acabar la carrera, pero la acabo para el ano. Todavia no estado en Mazury pero muchas veces he estado al mar. Nunca todavia ganadaro un concurso. Todavia no cambiaro de casa, pero voy a muevo para el ano.
Nad każdym okienkiem masz hiszpańskie litery. Wystarczy kliknąć lub dotknąć palcem w Androidzie.

Ya ME he tenido SACADO EL permiso de conducir. cuatro anos. -> Jesli "mam" to: Mam go od 4 lat= Lo tengo desde hace 4 años
Ya he aprendido ESTUDIADO para el examen ... -> "aprender ALGO" -"po/uczyć się/przestudiować" a "nauczyć się czegoś" to dwa różne czasowniki
Todavía no HE acabarDO la carrera, pero la acabo para elEN UN año
Todavia no HE estado ... he estado JUNTO al mar
... HE ganadaro un concurso
Todavia no ME HE cambiarDo de casa .... a muevo MUDARME para el FIN DEL año.
Dziękuję bardzo! :) ile błedów.. następnym razem spróbuje z tymi akcentami :)