znaczenie zdania

Temat przeniesiony do archwium.
Seguir viviendo, como si nunca hubieras existido.

Chcialam sie dowiedziec czy powyzsze zdanie jest napisane poprawnie i co ono dokladnie znaczy ???
Dziekuje z gory ...
Jest dobrze.
A znaczy: Żyć dalej, jak gdybyś nigdy nie istniał(a).
no, super moja droga, jako jesdyna przetłumaczyłam Ci to zdanie, a Ty pytasz , czy poprawnie, bądż pewna, że więcej nie kiwnę palcem dla Ciebie
A to wątek dla przypomnienia

Mam jedno zdanie z pewnej piosenki
" E vivere.. Come se non fosse stato mai amore " - I żyć.. Tak jakby nigdy nie było tej miłości
i chcialabym to zamienic na zdanie typu " I zyc.. tak jakby nigdy nie bylo ciebie" Jak to bedzie poprawnie po hiszpansku ??? > Come se non fosse stato tu ??
Prosze o odpowiedz..
Mamuśka, nie bądź taka surowa! :) Osóbka zarejestrowała się apenas wczoraj, więc jest nowa i jeszcze nie wie, że co od Ciebie się dostaje, to jest pewnik na mur beton! Jakbyś i Ty znienacka dostała od kogoś tłumaczenie z jakimś "hubieras" to też pewnie zrodziłyby się w Tobie jakieś wątpliwości ;)
A przy okazji znów się spotykamy i nieświadomie poddałem ocenie Twoje tłumaczenie, ups :)
Hehe, Jose, koleżanka teraz zapewne utworzy nowy wątek, aby zweryfikować słuszność Twojego tłumaczenia. I takie błędne koło się zrobi :)
Gdyby tu był inf. to pewnie powiedziałby, że kobiety takie już są :D
spoko Jose, jest ok, nie mam nic do zarzucenia i niestety nie moge sie czepić:)
Ale tu lole odchodzą :D No ja to sie wije ze śmiechu, że takich CUDOWNYCH rodziców mam :D Co za rodzinka :D Faktycznie koleżanka odwaliła maniane ;D no bo jak mozna nie wiedzieć kim jest BeaI :D haha ;p Ach ta nowść :D No nic, miałem się nie odywać, ale jak ja bym mógł :D Wracam całkiem zdrowy :D Znowu razem :D A i chciałem powiedzieć, że tatus jest WSPANIALYM wariatem no i ja go kielo po prostu. I mamcie naturalnie :D Ach .... ;|
No proszę, i znów spotkanko rodzinne :) A Ty synq to chyba się ostatnio z Sipińską widziałeś, hyhy :))
Nie zrozumiałem i nie wiem kim jest ta oto osoba hehe (???) To mi się kojarzy z polską muzyką jakąś Ulką czy kims takim ;p Ale dlaczego takie porównanie z nią ;p
Dlaczego? Zobacz co ona śpiewała (rzeczywiście Ulka :))
http://www.ewa.bicom.pl/karaokehits/khp803.htm
acercapo, synu, to nie chodzi o to, że ktos nie wie, kim ja jestem , wiele osób tu jest nowych , a ta widocznie jest bardzo nieufna i uważa, że ktoś może ją w konia robić, chociaż pamiętam też dresiarza, który tu kiedyś grasował i różne rzeczy wypisywał, nie jestem,
Ja tam bym uwierzył mamci :D mamcia jest the Best już sam nick wskazuje na to ;) Jak można nie uwierzyć :D
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego