1zdanie!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |
powiedzcie mi jak to bedzie na polski poprawnie?

me gusta camelar-podoba mi się zalecanie się albo lubie zalecanie się,a może jeszcze inaczej?
moj hiszpanski nie jest rewelayjny. z tego co sie orientuje to camelar to w jezyku hiszpanskim cyganskim :D kochac :) (te camelo- kocham cie) tak mi sie wydaje chyba ze to cos od camel- wielblad :))))))))))))))))))))))))))))))
że wielbład to wiem,ale jak to bedzie w całym tym zdaniu?
...zobacz piosenke, "Me gustas tú"...
Mimo wszystko to wulgarne "powiedzenie"...
Moze cos do "caramelo" lepiej?
znam ta piosenke i dlatego nie wiem co to zdanie znaczy me gusta camelar,rozne są tlumaczenia tego zdania wiec nie wiem jak jest naprawde poprawnie
me gusta camelar?
'camelar' znaczy to samo co "engatusar" lub "cortejar" , ale raczej w mniej pozytywnym aspekcie, zakładającym oszukańczy podryw.
mniej oszukańczy podryw tzn?
podryw -> oszukańczy czyli uwiedzenie i zwodzenie kogoś
mniej pozytywny -> aspekt

polska składnia baardzo ciężka...
jakos nie moge znależć znaczenia słow engatusar,cortejar.No to jak mam rozumieć me gusta camelar skoro skladnia polska b.cięzka?Może ktos mi pomoze?
1. a gdzie szukasz znaczenia engatusar i cortejar, że nie możesz znaleźć? zobacz, w ilu wątkach na forum są linki do dobrych słowników internetowych, skoro już uparłaś się nie kupować książek, w tym pewnie i słowników..

2. masz wyjaśnione, że w przypadku camelar chodzi o oszukańczy podryw.

i jak tu się z ciebie nie podśmiewywać..
oszukańczy podryw-nadal nie rozumiem.Czy ktoś moglby mi to moje zdanie prztlumaczyć,tyle tekstów ludziom tu tlumaczycie a tu z jednym daniem jest problem
AAAAAA!!!!!!

dobra, ostatnia próba :

wiesz co to znaczy podrywać? a oszukać kogoś? zwodzić?

np.
idziesz na dyskotekę i poznajesz tam pięknego Javiera, który cię skutecznie podrywa, aż w końcu się w nim zakochujesz, chcesz się dla niego nauczyć hiszpańskiego, doprowadzasz przy okazji użytkowników pewnego forum do łez,spazmów i skrętu kiszek, a potem się okazuje że Javierek i tak ma cię w tyłku, bo zaczął w międzyczasie kręcić z Carmen, Julią i Agatką..

Wniosek: nie zabieraj się za naukę języków veo
:)
Hahaha, może jeszcze chodzić o łowienie ryb. Myślisz, że rybka bierze, podrywasz wędkę a tu lypa, ni ma rybki :D
no nie ma to jak ludzie na tym forum,potrafią tylko zdołować a nic nie pomogą.
Wyobrażcie sobie ze musiscie takie zdanie przetłumaczyc podczas tlumaczenia książki jak wtedy to napiszecie?
nie mniej oszukanczy podryw tylko mniej pozytywny aspekt kochanie ;)
veo ile ty masz lat?
no to mam rozumieć ze camelar bedzie znaczyć uwodzic,podrywać i bedze to całe zdanie me gusta camelar znaczyło lubie uwodzić lub lubie podrywać?
skoro wiesz, ze to oznacza wielblad to logiczne chyba, ze zdanie bedzie brzmialo: lubie jezdzic na wielbladzie, heloooł...
Lubię rwać naiwne d**y.
tak,lubię uwodzić
chociaż skoro jesteśmy już przy tej jakże pozytywnej piosence, to nie wiem czy nie skłonić się tu do ciut innego znaczenia camelar. Np. lubię mówić słodkie słówka. Podmiot liryczny nie wydaje mi się tu być cynicznym, pozbawionym uczuć podrywaczem :)


ale teraz zamieszałam :D
no namieszane zostało,ale ktos moze powiedzieć czy masz racje?
oczywiscie,ze ktos moze powiedziec, tylko ty musisz powiedziec, kto to ma byc.
dokładnie: AAAA!
hahaha
wiesz veo, ze ja bym ci na 100 % powiedziala, jak pragne zdrowia, ale ide sie do wariatkowa polozyc na troche, bo mi psycha klękła
no to jak musisz to idź,a jak jesteście tacy niemili co poniektórzy to po co sie wogóle wypowiadacie.jakbym wkleila cały tekst piosenki to pewnie wszyscy chcieliby mi ja przetłumaczyć,a z jednym zdaniem zrobil sie taki niepotrzebny problem.
ide veo, ide...pa :)
no to idż,idź i to migiem ;)
migiem nie, bo to blisko, ten szpital, zanim bym wystartowala juz bym musiala ladowac ale lotnią polece...na ktorej lezysz sali, wpadne na kawke, oki?
dzieki ale mi szpital nie potrzebny,nie musze tam być,to innym on sie nalezy
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa