Co to dokładnie znaczy ??

Temat przeniesiony do archwium.
o sea q siiiiiiiiiiiiii,ella m odia es una estupida,mona fea aguachenta...ni si quiera la conosco y con esas bobadas

proszę o przetłumaczenie
o sea q siiiiiiiiiiiiii,ella m odia es una estupida,mona fea aguachenta...ni siquiera la conozco y con esas bobadas- to znaczy tak, one mnie nienawidzi jest głupia, brzydka, zalana....nawet jej nie znam i z tymi bzdurami
bardzo dziękuję .ale jak mam rozumieć słowo ZALANA ?? w jakim to sensie , o co chodzi ??co chce przez to powiedzieć ?
wiesz nie wiem tak naprawde w jakim kontekście to tłumaczyć ogólnie określenie to oznacza dobrze nawodnioną ziemię czy jakieś zbyt nawodnione jedzenie więc hmmm...tak troche brak mi pomysłu
acha ,no oki ,ale dziękuje bardzo za przetłumaczenie ,dużo mi pomogłaś :) pozdrawiam
Jeśli kontekst może być tu dość wulgarny to prawdopodobnie autorowi chodzi o pewną reakcję fizjologiczną u kobiety w stanie podniecenia...
Może pomogę...

estúpida - głupia
mona - blondynka
fea - brzydka
aguachenta - znudzona

Tak się mówi w Kolumbii i nie ma tu żadnych konotacji seksualnych.
mona - małpa ;]
Oprocz tego,ze to brzydka malpa , to rowniez pijaczka, w j.potocznym...:)
Cytat: Cristobalito
mona - małpa ;]

Mona to oczywiście małpa, lecz w Kolumbii wyraz oznacza blondynkę. Wyraz ten w znaczeniu "blondynka" ma zabarwienie neutralne, nie jest obraźliwy i nie jest też wulgaryzmem, używają go nawet kolumbijskie media. Tłumaczenie "brzydka małpa" byłoby więc błędne.
Więc jak w Kolumbii powiedzą 'małpia blondynka?'
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia