Tłumaczenie krótkiego tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, los chciał, że muszę napisać o swoich hobby na zajęcia hiszpańskiego, ale idzie mi jak krew z nosa i nie potrafie tego przetłumaczyć. Dzwonić do korepetytorów mi głupio, bo tekst krótki i łatwy (dla znających język oczywiscie). Czy ktoś podjąłby sie jak najprostszego przetłumaczenia tego tekstu? Dziękuje z góry

Jestem Robert. Moim pierwszym hobby jest język hiszpański. Codziennie uczę się go jedną godzinę, ale nie idzie mi zbyt dobrze. Moim drugim hobby jest bieganie. Biegam trzy razy w tygodniu po dziesięć km.
Jeden bieg zajmuje mi pięćdziesiąt minut. Przed każdym biegiem się rozciągam, zeby nie mieć kontuzji. Mam dopiero jeden medal, ale w przyszłości będę miał więcej. Moim trzecim hobby jest oglądanie seriali.
Ostatnim serialem jaki obejrzałem był Punisher. Serial opowiada o człowieku, który mści się na ludziach, którzy zabili jego rodzinę. Moim ostatnim hobby jest granie w gry komputerowe. Pierwsza gra polega na tym,
że trzeba strzelać do przeciwników, ale można też uzyc patelni. Druga polega na odbijaniu piłki samochodem. Wygląda dziecinnie, ale jest bardzo taktyczna. Dziękuje za uwagę.
Napisz co potrafisz to ktoś poprawi. Byle nie z translatora bo to będzie widać.
Kochani, mam dla przyjaciela z Hiszpanii prezent, który ma mu przypominać dom. Chcę dołączyć kartkę z krótkim dopiskiem w stylu: " żebyś mógł poczuć się bliżej swojego domu" , albo coś podobnego tylko z sensem gramatycznym. Ktoś może mi pomóc??
Para que puedas sentirte más cerca de tu casa
edytowany przez argazedon: 30 sty 2018

 »

Nauka języka