3 zdania na hiszpański ważne dziękuję

Temat przeniesiony do archwium.
kiedy napewno bedziesz w polsce, ja dzis jadę do domu na pare dni i nie chaciałabym się z tobą minąć, bardzo chce się z tobą zobaczyć..
Dime con la certeza, cuándo vas a estar en Polonia?
Yo ya hoy me voy a mi casa y no quiero que nos sobrepasemos. me gustaría tanto verte.
...eee...hmmmm...
¿Como?
jak to będzie po hiszpańsku:"życze ci powodzenia na egzaminie,ja zrobiłam sobie przerwe,ale za jakiś czas jeszcze raz podejde na egzamin z jazdy,ostatnio nie miałam za bardzo czasu-mały remoncik w mieszkaniu,wiec wiesz jak to jest.Pozdrawiam"
comiendo, corrige, lista, que nadie es perfecto, pero tu solo haces ,como siempre, comentarios de los mas estupidos.
jak to będzie po hiszpańsku:"życze ci powodzenia na egzaminie,ja zrobiłam sobie przerwe,ale za jakiś czas jeszcze raz podejde na egzamin z jazdy,ostatnio nie miałam za bardzo czasu-mały remoncik w mieszkaniu,wiec wiesz jak to jest.Pozdrawiam"
jak to będzie po hiszpańsku:"życze ci powodzenia na egzaminie,ja zrobiłam sobie przerwe,ale za jakiś czas jeszcze raz podejde na egzamin z jazdy,ostatnio nie miałam za bardzo czasu-mały remoncik w mieszkaniu,wiec wiesz jak to jest.Pozdrawiam"
Napisz to jeszcze 2534 razy, na pewno pomoże...ehh
ok juz sie nie powtarzam,bo widze ze to niektórym przeszkadza.pozdrawiam
hahahaah
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa