Szukam chętnych do rozmów po hiszpańsku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam szukam osoby która uczy się lub umie dobrze hiszpański. Celem jest rozmowa przez gadu skype itp. p.s. dopiero zaczynam przygodę z językiem.
Pozdrawiam.
Chetne osoby pisać zawsze mozna rozmwaiać w grupie
Elradziu. Spójrz na prawą stronę monitora. Znajdziesz tam dwie ikonki: czerwoną ikonę Skype'a oraz żółte słoneczko Gadu Gadu. Obie z odpowiednim podpisem. Kliknij.
Miłych pogawędek.
Dzięki wielkie nie zauwazyłem pozdraiwam temat zamykamy :)
No i znowu ludzie się czepiaja.ja uważam ze dajac ogloszenie tu na forum jest czasem lepsze niż w opcji porozmawiaj przez gg czy skypa
Logika Izulka zwala z nog, doprawdy...
X pyta, zaznacza nawet, ze "celem jest rozmowa przez gg i skype"
Y odpowiada, ze skype i gg znajdzie w tym i w tym miejscu
na co Izulek: "No i znowu ludzie się czepiaja.ja uważam ze dajac ogloszenie tu na
>forum jest czasem lepsze niż w opcji porozmawiaj przez gg czy skypa"


W opcji twojego logicznego myslenia oraz czytania postow widze podopcje lekkiego rozmazywania sie obrazu oraz doscy wyrazne kuku na muniu.
Dziekuje
Izulek ma po prostu nieco inną niż reszta definicję "czepiania się". Taką... wrażliwszą :D Już nie wiem co robić, chyba zacznę co drugie słowo wrzucać uśmieszek, bo jak człowiek po prostu napisze zdanie to jest "czepianie się".

Oczywiście, że można dać ogłoszenie na forum. Ale potem trzeba... czekać, czasami długo, aż ktoś odpowie. Zaglądając do podanych działów można od razu ruszyć do dzieła i szybciej nawiązać kontakt z chętnymi do rozmów.
Kurde i się nie ciekawie zrobiło przez mój temacik :/ No ale poprostu nie zauważyłem tej opcji pozdrawiam :) Może chodziło jej że na forum moge znaleść bardziej aktualne oferty osób nadal zainteresowanych :) Pozdrawiam.
Spoko, spoko, przecież wszyscy wiemy, że nic się nie stało :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia