Profesor Pedro 6.0

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Wie ktoś, czy wydawnictwo Edgar planuje wydać "Profesora Pedro" w zestawie (Megapakiet)??? Bardzo spodobał mi się ich program do nauk słówek i mam nadzieję, że będę mógł nabyć cały zestaw...:)
Nikt nie wie?? Szkoda... Mam nadzieję, że jednak ktoś wie coś na ten temat. Chciałbym mieć "Profesora Pedro" w zestawie, bo super mi się z niego uczy:) Pozdrawiam!
Hej, zobacz że Megapakiet Profesora Henry'ego składa się oprócz Słownictwa jeszcze z Gramatyki i Rozumienia ze słuchu, więc żeby się pojawił Megapakiet Pedro musiałaby się pojawić Gramatyka i Rozumienie ze słuchu. Pewnie jak się zrobią te programy to się pojawi, a na razie pozostaje czekać i cieszyć się nowym Pedrem :)
Swoją drogą na stronie wydawcy jest formularz, gdzie możesz napisać, do nich, jakiego kursu potrzebujesz, mogą wziąć twoje zdanie pod uwagę :)
Hejka!
Rzecz w tym, że owy formularz wysłałem i otrzymałem odpowiedź, w której wytłumaczono mi, że taki kurs na razie nie powstanie:) Trudno. Wysłałem też zapytanie do Supermemo, czy pojawi się nowa lepsza wersja "No hay problema". Pan, który do mnie napisał, powiedział, że jak na razie nie, ale za to ma się pojawić program do nauki słownictwa, ponoć już na tę wiosnę:)Czekam...

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka