Profesor Pedro vs. No hay problema

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :)
Planuję rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, od kompletnych podstaw. Z tego względu planuję zakupić jeden z pakietów do nauki. Waham się pomiędzy dwoma - Profesor Pedro Intensywny Kurs lub Supermemo UX No Hay Problema.

Czy ktoś mógłby mi doradzić w wyborze ? Zapewne wiele osób miało styczność z tymi programami.

Dziękuję i pozdrawiam :).
Hmmm, na forum już wielokrotnie poruszany był ten temat. Osobiście nie miałem nigdy Profesora Intensywny Kurs, ale widziałem wersję demo i muszę przyznać, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Sama szata graficzna jest o niebo lepsza niż w SuperMemo. Komentarze gramatyczne także są o wiele obszerniejsze, podparte wieloma przykładami. W No hay problema mi tego brakowało, gramatyka była objaśniona trochę skąpo. Dlatego myślę, że godny polecenia będzie jednak "Profesor Pedro". :)
Obydwa programy są ciekawe. Ja też widizałam demo profesora Pedro, a super memo kupiłam tacie w ubiegłym roku pod choinkę, tylko że francuski. I ja też mając porównanie, jednak wybrałabym teraz profesora Pedro. Ciekawszy, bardziej zróżnicowana nauka, nie ma monotonii i ładniejsza szata graficzna moim zdaniem. Tylko że jest droższy, ale myślę że warto zainwestować.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa