Materiały do nauki hiszpańskiego / do certyfikatu DELE Inicial

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,
zakochałam sie w jezyku hiszpaskiem. Chce bardzo zaczac sie go uczyc samodzielnie. Prywatnie chodze na ang wiec odpadaja szkoly jezykowe i lekcje prywatne,dodam ze jestem bardzo zawzieta.
Chciałabym w ciągy 6 miesiecy przygotowac sie do certyfikatu DELE inicial może wyzej jak sie da:)
Poradzcie , jakie ksiazki kupic zeby zaczac nauke od poziomu bardzo podstawowowego do certyfikatu. Wiem ze bede w stanie uczyc sie codziennie jezeli sie zawezmę.
Pomózcie.
Hej!
Ja też jestem samoukiem i podobnie jak ty byłem (jestem) nadal zawizięty i systematycznie się uczę. Moim zdaniem najlepsza dla Ciebie będzie książka "De pe a pa", bądź któraś z książek/kursów multimedialnych Edgara http://www.jezykiobce.pl/hiszpanski,c5.html . Polecam także "Profesor Pedro - Słownictwo" - dla mnie fantastyczny program do nauki słówek!
A co do Iniciala - to nie jest jakiś wysoki poziom i naprawdę odradzam Ci zdawanie tego egzaminu. No, chyba że masz za dużo pieniędzy i nie wiesz co z nimi zrobić xD Ja kiedyś też zastanawiałem się czy zdać Iniciala, ale postanowiłem, że dobrnę do poziomu B2 i wtedy zdam właśnie Intermedio. Pojawił się jednak nowy egzamin na poziomie C1 i to właśnie ten certyfikat chcę uzyskać. Wziąłem się do nauki i brnę. Jest coraz trudniej, ale ma się satysfakcję, kiedy wiesz, że umiesz :) Także odradzam zdawanie Iniciala, serio. Pozdrawiam! :)

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka