Metoda nauki

Temat przeniesiony do archwium.
Znacie może serie ksiazek cambridge: essential, english i advanced grammar in use? Także sa ksiązki vocabulary cambridge, ale ich nie używałem. Ogólnie cenie w nich prostote i wyjasnienie wszystkiego pokolei. Czy mozecie mi polecic cos w tym stylu dla poczatkujacego i wyzej? Wiadomo angielski jest popularniejszy, wiec jest wiekszy wybor. Angielski ogarnalem dzieki tym ksiazkom i nie chce zabladzic w hiszpanskim.

oraz Czy Profesor Pedro kurs intensywny będzie dobry na początek? Nigdy się nie uczyłem hiszpanskiego, tylko angielski. Może mi coś doradzicie na dobry początek, bo ja np mógłbym pomóc jak ogarnąć szybko angielski.

Mam możliwość kupienia rosetty stone latin/spain, tylko wszystko jest po hiszpansku bez tłumaczeń i boje się ze zabłądzę. Sam już nie wiem. Jeśli korzystaliście z niej to napiszcie jakie wam dały efekty

Patrząc w przyszłość, jezeli CODZIENNIE poświęcę po 2-3h na hiszpański (narazie jestem zagranicą i dopiero za miesiąc bede miec mozliwosc zaczac nauke) po roku czasu dojdę do poziomu B2 czyli matury rozszerzonej?

Ostatnie pytanie: Jak się szybko zaklimatyzować w jezyku?

okej, troche sie to wszystko kupy nie trzyma, bo spiacy jestem dobranoc! odpowiedzcie prosze na pytania, dziekuje!!!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa