Busco los polacos que viven en Valencia!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hola todos!!!Me llamo Monika,tengo 17años y soy polaca pero ahora vivo en España.Quiero conocer alguien para hablar,no solo en español;))
Me interesa musica rock,pukn y muchas otra cosas:))
Beso!!!
Czesc Monika jezeli chcesz pogadac to zapraszam na [gg]
hola como esas!
bylam w walencji kilka miesiecy.jade w pazdzierniku na wymiane .szukam jakis tanich lotow z krakowa jak cos wiesz to daj znac.
jak to sie stalo ze mieszkasz w walencji?mam tam kilku znajomych polakow. besos
Ja z chęcią porozmawiam mój nr [gg]
Hola!!
QUé tal Monika? Jestem studentką i w tym roku pisze pracę magisterską. Mój temat jest zwiazany z Hiszpanią a konkretnie dotyczy fiest szczególnie w regionie Walencji. Czy mogłabyś mi w jakis sposób pomóc? Chodzi mi o jakieś wiadomosći dotyczące sposobu świętowania i genezy fiesty tj. skad się ona wzięła. Moze znasz jakies ciekawe tytuły ksiązek. fajne linki do stron...bede wdzięczna za każdą wskazówkę. pozdrawiam!!
adela (mój mail [email]
a o jaka fieste Ci chodzi? O fallas? Akurat trwaja...
dzieki za odpowiedz. Chodzi mi generalnnie o fiesty jako rodzaj zabawy i integracji miedzyludzkiej. jednak dodatkowo musze opisac te najwazniejsze ktore odbywaja sie w Walencji i calym regionie. Falllas- super!!czy dysponujesz jakimis wiadomosciam(dotyczacymi genezy tych obchodow, sposobu swiatowania kto to organizuje itp...i albo linkami do stron?
pozdrawiam serdecznie!!!!
P.s ostatnio pomylilam adres mailowy wiec podam jeszcze raz [email]
Hoooola wapa!! Pos, si quieres, podemos hablar de espanol ;).. mi numer de GG :P 9524499 si tienes msn puedes escribir tambien ;) : [email] ;) pues ;) hasta luego ;) escribeme ;) a y lo mas importante:D me encanta rock, metal y punk ;) muxos bssss !!!!!
Mari Fe, wystraczy wrzucic w jakakolwiek wyszukiwarke "fallas" i wyskoczy Ci mnostwo stron, np. www.fallas.com. Albo poprzegladaj strony internetowych wydan gazet, bo przeciez wlasnie teraz zbliza sie kulminacja fallas.
Hej, w przyszłym roku jadę do Alicante, chętnie dowiem się jak najwięcej o Hiszpanii. Napisz Mój nr [gg]
y q veo? hola Daga:D como te va todo? todas esperamos a la fiesta con vosotros tooodos de Wrocław, y donde en Varsovia o en Poznań?:)
chaaao, muaaks
hola soy rafa vivo por debajo de valncia soy polaco quiero conocerte si queres te doi el numero de mi movil ......678791027........
Czesc wiem jak to jest bedac w hiszpani i nie majac moliwosci porozmawiac po polsku jesli masz ohote to napisz na [gg]
polecam http://es.geocities.com/hellovalencia/fiestas.html
Anarva, Holaa, me da mucho gusto conoserte..

y yo busco las polacos que viven En espana, para enterarse algo mas sobre Espana..
y tambien para practicar mi espanol

escribeme en mi email [email] , o en mi [gg] , o Skype grzesiu1908 ..
si puedes, te estaría agradecido ..

pues hasta proxima vez,, ojala muy pronto ;)
perdonaa, he olvidado .. no vivo en Velancia, pero con mucho gusto voy a hablar contigo ,,
Temat przeniesiony do archwium.