IBERYSTYKA 2013/2014 UW

Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna
Cytat: Marea_
I co bedziesz robic po ukonczeniu?
Portugalski ma malo wspólnego z brazylijskim. I potem?
Zly wybór.

A od kiedy istnieje język brazylisjki? W Brazylii mówi się po portugalsku. Oczywiście wersja brazylijska języka portugalskiego różni się trochę od kontynentalnej, ale wciąż jest to język portugalski.
Cytat: monikugh
ooo, sekcja hiszpańska? jesteście zapisane na fb grupie?

ja już dołączyłam do grupy na fb. :)
Portugalski ma malo wspólnego z brazylijskim.

Tak jest. Jesli juz, trzeba konczyc studia inzynieria (np. energrtyczne) i ... poza, znac portugalski z rokiem praktyki w np. Belo Horisonte o Rio ...............
Cytat: Marea_
Zapisane. Glupia babo. Po co ten wpis? ¿Aporta algo?

może zamiast na iberystykę powinnaś zapisać się na jakiś kurs dobych manier na przykład...
Dokladnie. Pensando con el culo (meter y sacar) y .... no con la cabeza (más bien del coño).
Como las mayorias. Que estudien lo que quieran ... mejor, la TEORÍA DE LA IGLESIA ... la que joderá a todos en breve. Kupa idiotów z bialymi kolnierzami.
Deja que la gente estudie lo que quiera, nunca sabes lo que la vida te trae. Si quieres mostrar tu frustración, hazlo en otra parte. Lo siento si la vida de decepcionó y ahora eres tan amargada. Quizá tienes tanta experiencia y eres una genio en todo, pero no tienes ni un poco de buenos modales y eso también es importante. Saludos.
Por supuesto. Dejo a la gente de estudiar lo que quieran.
La cuestión es la prospectiva del futuro. No es lo mismo ser una puta hablando castellano o portugues siendo polacas muy frecuentes (hay bastantes a 30€) y uno/a profesional bien formada de construcción u otra, ingeniera, válida NO por un idioma sino por el conocimiento excepcional (hablando fluemente 4 idiomas) y no si Jesús fecundó a María. ¡Venga idiotas! Chingaba cuando le daba la gana y María abriendo las piernas. Que estudien. Vaya invento. Una mierda de la institución llamada Iglesia Católica. Venga ... chavales ... a rezar ... ineptos, sometidos, sumisos.
Da asco
Cytat: monikugh
Si quieres mostrar tu frustración, hazlo en otra parte.

podbijam! :D

No es una frustración ... chaval. Es la vida.
Dentro de unos (años) te enterarás.
Mientras eso, .. "tontin". Suerte.
dobra, to było dziwne. w każdym razie, wybiera się ktoś może na ten wyjazd integracyjny uw?
a ja nic nie słyszałam jeszcze o wyjeździe, są już jakieś konkretne informacje dla iberystyki?

Monika - priv :)
edytowany przez alekzinha: 20 lip 2013
Powiedzcie mi, jak to jest z akademikami, czy jest z tym dużo załatwiania (typu papierkowa robota etc.), czy jest trudno dostać tam miejsce, czy ceny są wysokie, czy można starać się o pokój drogą meilową, czy trzeba osobiście?
Cytat: mmss444
Powiedzcie mi, jak to jest z akademikami, czy jest z tym dużo załatwiania (typu papierkowa robota etc.), czy jest trudno dostać tam miejsce, czy ceny są wysokie, czy można starać się o pokój drogą meilową, czy trzeba osobiście?

nie mam zielonego pojęcia, najlepiej zgłoś się na fejsie do Weroniki Klecel z samorządu, pisała o tym na naszej grupie. :)
edytowany przez alekzinha: 24 lip 2013
Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna