Filologia hiszpańska rok 2013/14

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
Hola todos!
Czy wybiera sie ktoś na filologię hiszp. NIESTACJONARNĄ na UP lub UJ w Krakowie w tym roku?
Potrzebuje kilku opinii na temat tych uczelnii, czy jest w ogóle opłacalne filologia zaoczna?

Saludos!
własnieee ;D ja tez sie tam wybieram na UP i tez sie zastanawiam nad zaocznymi studiami :) tylko straaasznie duzo czytalam negatywnych opini o UP no ale to raczej samemu najlepiej sie zorientowac w terenie ^^ moze akurat nie jest tak jak inni mówia :)))
Dlaczego wybrałaś UP a nie UJ? Czym się sugerujesz? ;) Ja własnie bardziej skłaniam się na UJ, chociaż jeszcze sama do końca nie wiem.
¡Hola! Czy ktoś może wybiera się na filologię hiszpańską na Uwr? (;
Hola! :D ja zamierzam wybrać się na filologię hiszpańską na UAM, ale mam pytanie, odnośnie tego kierunku na uczelniach. Nie władam jeszcze biegle językiem, ubiegam się o miejsce w grupie podstawowej (matura z angielskiego) i chciałam zapytać, jak wyglądają takie początkowe zajęcia? Czy od razu prowadzone są po hiszpańsku?
Dostałam się na filologię hiszpańską z jęz. anigielskim na UŁ
jest ktoś tutaj kto się wybiera? :)
i jaki byl prog na UŁ ? ile max pkt ? i jaki prog ?
nie wiem, mogę się dowiedzieć jutro w dziekanacie jak papiery zawiozę, ale ja mialam 570 pkt, dostałam sie na 55 miejscu a przyjęli 80 osób.
a ilu bylo chetnych?
286 osób
a zdawałas hiszpanski ?
nie zdawałam, bo nie uczyłam się angielskiego w LO.
fuu, hiszpańskiego miało być ;)
bo ja składałam na iberystyke na ug uw i umcs ,ale watpie ze sie dostane, bo strasznie duzo chetnych ;(
zrozumiałam :)
ale rozszerzony angielski ? i ile % ?
tez zdawalam na ug, nie dostalam sie niestety.
angielski na 86% rozsz
a która byłaś na ug ? kurcze, bo to jest lista kandydatow tylko i ja nie wiem co robic
no tam napisali, ze sie dostalo bodajże 108 osób, już nie pamiętam dokładnie, bo rano sprawdzałam a ja byłam na liście chyba 159, więc nie sądzę, żeby tyle osób zrezygnowało.
108 ? jak jest tylko 42 miejsc wolnych. a 400 chetnych
mowimy o uniwersytecie gdanskim
jeja, miesza mi się wszystko. bo składałam na gdańskim na iberystykę i na fil.ang
fakt, na hiszpańskiej byłam 59.
na ug na iberystyke bylas 59 ? na 42 miejsc tak ?
tak ;)
i rezygnujesz z tego kierunku na ug ?
tak, bo jestem z łodzi i na ug składałam "na wszelki wypadek", a skoro dostałam się bez problemów na UŁ to zostaję u siebie.
kurcze, to ja nie wiem co mam robic, zaczekam do jutra, bo watpie aby sie az tyle miejsc na ug zwolni. w sumie nigdy nic nie wiadomo
nie wiem na którym jesteś miejscu, ale szansa jest zawsze, ludzie najczęściej składają na kilka różnych szkół/kierunków więc zawsze część rezygnuje.
jestesm 256 ... masakra , juz 2 osoby zrezygnowaly. Tylko wlasnie ja zdawalam hiszpanski rozszerzony , a wiekszosc angielski wiec oni mieli wiecej pkt niz ja , ja sie 2 lata ucze tylko i mialam 51% z rozszerzenia.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

 »

Studia językowe