Filologia hiszpańska rok 2013/14

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
no to raczej może być ciężko, żaby aż tyle osób zrezygnowało.
ale z własnego doświadczenia powiem Ci ... jeżeli Ci zależy to warto poświęcić rok na naukę hiszpańskiego, poprawić maturę i spróbować jeszcze raz :) ja straciłam 3 lata studiując na kierunku, który zupełnie mnie nie interesował i teraz wiem, że zupełnie nie było warto.
no wlasnie tak myslalam zeby narazie jak sie nie dostane , to zeby pojsc do szkoly policealnej skonczyc cos i uczyc sie hiszpanskiego w miedzyczasie, i za rok poprawic mature i znowu sprobowac. nie sadzilam ze az tyle osob bedzie skladac na ten nowy kierunek na ug
Cytat: paulinneo
Dostałam się na filologię hiszpańską z jęz. anigielskim na UŁ
jest ktoś tutaj kto się wybiera? :)

Ja się wybieram :). Tylko że zdecydowanie grupa niezaawansowana, bo póki co mój kontakt z językiem hiszpańskim ograniczał się do filmów ;).
A o progach niestety się nie wypowiem, bo mam 10 miejsce na liście.
O:) ja również do niezaawansowanej. jestes z ldz?
Z Pabianic. Ale rzut beretem od Łodzi :).
a to sa platne studia ?
nie, nie są płatne
Również jestem z Pabianic i dostałam się na filologię hiszpańską na UŁ. Wciąż jednak się zastanawiam czy wybrać hiszpańską czy angielską, bo nie wiem czy na hiszpańskiej sobie poradzę.
Też raczej bym się zapisała do grupy niezaawansowanej chociaż uczyłam się wcześniej hiszpańskiego, ale zdawałam tylko mature podstawową.
Nie macie może od kogoś jakiś informacji na temat tego kierunku? Jacy są profesorowie, zajęcia itd?
No i czy hiszpański jest językiem wykładowym na wszystkich przedmiotach?
Czy jest tutaj ktoś kto wybiera się na filologię hiszpańską na UP (stacjonarna)? :)
paulinneo - Czy spytali Cię o poziom języka, gdy składałaś dokumenty? Bo na stronie jest napisane "Wstępna deklaracja poziomu języka w momencie składania dokumentów.", a pan, który przyjmował ode mnie papiery, o nic mnie nie zapytał. Pewnie panikuję, bo nie mają żadnych podstaw, by mnie z góry przypisać do grupy zaawansowanej, skoro nie zdawałem hiszpańskiego na maturze, ale to wciąż mnie trochę niepokoi ;).

Anabellax - I na co się w końcu zdecydowałaś? :)
Wahałam się do ostatniej chwili, ale ostatecznie złożyłam papiery na angielską. Szkoda mi trochę tego hiszpańskiego no ale może później zacznę studiować hiszpańską :P
mnie też o nic nie pytał. Pdejrzewam, że podział odbędzie się na pierwszych zajęciach, tudzież na rozpoczęciu. a jak nie, to zawsze można iść do dziekanatu i się przenieść do innej grupy. :) nie marwtmy się na zapas :)
btw, radzę wejść na stronę wydziału filologicznego i przeczytać "Informacje dla nowo przyjętych studentów Wydziału Filologicznego", bo o niektórych wspomnianych tam rzeczach też mnie nikt nie informował, a jak napisali - z powodu niedopełnienia niektórych formalności można studiów nie rozpocząć w ogóle :))
Dzięki wielkie, inaczej pewnie bym nawet nie pomyślał, żeby tam wejść i to znaleźć przed wrześniem ;).
Zastanawia mnie to, że już drugi raz poszerzyli listę. Naprawdę dużo osób musiało zrezygnować.
O dzięki :) Nawet bym pewnie nie sprawdziła :)
zawsze przyjmują więcej osób niż piszą na początku, przynajmniej mają kogo wyrzucać po sesji :D
No nie wiem. Na romańską też poszerzali(do tego stopnia, że zakwalifikowali się chyba wszyscy kandydaci) i w końcu przyjęli 38 osób xD. Ale jeśli na hiszpańskiej też by tak miało być, to chyba musiałoby być rekordowo mało chętnych, bo chyba jeszcze tylko u nas poszerzają listę(już 163 osoby O_o).
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna

 »

Studia językowe