Studia w Hiszpanii 2014/2015

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Planuje studia w Hiszpanii w tym roku. A dokładniej na Universidad de Córdoba.
Credencial mam już zrobiony z piękną oceną 8,3/10 ;) Teraz tylko czekam na otwarcie rejestracji online.

Czy jest tutaj ktoś, kto również planuje podjąć studia w tym roku ? Służę pomocą w kwestii wyrobienia Credencialu.
Chętnie dowiedziałabym się na czym polegają te wszystkie procedury. Gratuluję wyboru. Nie wiem jak uczelnia, ale miasto przepiękne, a ludzie to już nieporównywalni.
Procedury nie są skomplikowane.
Co mi było potrzebne:
1 krok. Rejestracja na stronie UNED-u. Należy wypełnić kilka linijek dotyczących nas samych tj. Imię, nazwisko itd.
2 krok.
Przetłumaczenie świadectw z 3 lat liceum oraz matury.
Oraz wykonanie skanu dowodu osobistego.
Krok 3 . Wplacenie na konto UNEDu 85euro. Nalezy zachowac potwierdzenie wplaty.

Krok 4 i ostatni. Wyslanie wszystkich dokumentow z krokow 1,2 i 3 na adres Unedu.
Ja czekalem jakies 3 tygodnie na credencial.

Nastepnie czekamy na terminy i bierzemy udzial w rekrutacji na uniwersytet.
Hej ja również jestem zainteresowany studiami w Hiszpanii (master - mgr) czy jest to możliwe dla posiadaczy polskiego dyplomu? Mam parę pytań mogę do Cb napisać na priv? :)
Jasne, że tak, zadaj je tutaj, żeby na przyszłość były odp.
Witam. Jestem zainteresowana studiami w Hiszpanii, a konkretnie w Barcelonie. Mam wiele pytań począwszy od tego czy rzeczywiście bez znajomości języka hiszpańskiego/katalońskiego się nie obędzie? Oczywiście jestem gotowa się go nauczyć, ale teraz głównie skupiam się na maturze i dobrych ocenach na świadectwie. Chciałabym zapytać czemu wybraliście ten kraj? Jak wygląda kwestia finansowa? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Bez podstawowego hiszpańskiego cięzko Ci będzie. Duzo zalezy tez od kierunku jaki wybierzesz. Ja jestem na trzecim roku kryminologii na UB i wiekszosc zajec mam/mialam po katalonsku. Mialam tez sytuacje,ze profesor odejmowal mi punkty za gramatyke wiedzac,ze dosc krotko ucze sie jezyka(jestem tu 2lata a hiszpanskiego uczę się od trzech).
Jesli chodzi o prace, z angielskim mozesz bez problemu znalezc lecz niestety kokosow nie bedziesz zarabiala.
Pozdrawiam
Pina91 a nie wiesz przypadkiem jak wygląda to przeliczanie pkt z aneksem do matury (poprawa)?
I czy u nich jest tak samo jak u nas, że jak chce iść na np. farmacje to muszę zdać maturę z biologii i chemii, czy nie ma to znaczenia? Wolę się upewnić ;)
Planuję za rok startować na studia do Barcelony, a w tym roku chce poprawić maturę, dlatego pytam o ten aneks.
Pozdrawiam :)
edytowany przez francaiise: 01 gru 2014
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie