hiszpański - Rzeszów

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
No właśnie również poszukuję kogoś do prywatnych lekcji hiszpańskiego, proszę o namiary :)
witam, czy ma ktoś jakieś namiary na prywatne korki z hiszpańskiego? prosze o kontakt...dzieki
jak 10 zl to dasz mi na niego namiary i w jakich dniach sa lekcje
potwierdzam, że Luis ma gadane. nawet i pól zajęć nie na temat, PO POLSKU!!!
wcześniej chodziłam do polskiego lektora, a potem u Luisa powtarzałam część lekcji, bo byli w tyle. on robił na zajęciach około połowy tego, co myśmy przerabiali do tego tematu u polki. po hiszpańsku na lekcji nie mówi prawie nic, zada kilka pytań. ona nawet o zamnięcie okna prosiła po hiszpańsku(pierwszy rok nauki). po kilku zajęciach przeniosłam się innej szkoły, bo lepszy lektor, intensywne zajecia. przed decyzją o przenosinach chodziłam na lekcje próbne, żeby sprawdzic jak są prowadzone zajęcia. i winnych szkołach TANIEJ I LEPIEJ.
jak chcecie się UCZYĆ, to nie u Luisa, a jak miła atmosfera to Luis, tylko po co za to płacić?
to taki owczy pęd do natiwów, a im częstosię nie chce, bo im się nudzi, wolą o dupie maryny
Witam.W zeszłym roku szkolnym uczyła na kursie hiszpańskiego w EMPIKU taka babka: Jadwiga Ochał, chyba pierwszy raz uczyła ale bardzo ambitnie podchodziła do swoich obowiązków no i niesamowicie sympatyczna ;) Szkoda że dziewczyny które były na kursie przychodziły dla Luisa a nie czegokolwiek się nauczyć. Mam nadzieję, że w tym roku szkolnym też będzie uczyła.
marioPe i co, wiesz coś kto uczy teraz w Empiku?
Nie wiem. Wiem że ciężko o dobrego nauczyciela. No chyba że chcesz korepetycje od tej babki to załatwię Ci do niej kontakt.
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna