Hiszpański w Katowicach

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Szukam fajnego miejsca do nauki hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym. Zależy mi na miłej atmosferze, ale przede wszystkim na efektach. Dobrze by było by uczyli tam Hiszpanie, ale niekoniecznie. Znacie jakąś szkołę w Katowicach?
Polecam szczerze PORTO ALEGRE www.portoalegre.com.pl
Ja chodzę do grupy 3, uczy mnie barcelończyk JAUME JEST OK i OLGA polka ale bardzo dobrze przygotowana metodyczni. Atmosfera jest fantastyczna, organizują także różne imprezy tematyczne. Jak masz jakies pytania. Mók numer [gg]
Ja polecam Empik na 3-ego maja (koło Światowida). Zaletami są naprawde zajebisty lektor, który potrafi gadać (i to gadać z sensem) o wszystkim i to że jako chyba jedyna szkoła językowa, przynajmniej z katowicach, ma grupy bardzo zaawansowane. Od tego roku jest bodajże 5 albo i 6 rok.
Hej. Przychylam się do opinii Margarity. Uczę się 2 semestr hiszpańskiego. Zanim zapisałam się do Porto Alegre przy Stawowej, uczyłam się w innej szkole (też było ok) Na początku wybrałam Porto Alegre bo tam nie pasowały mi godziny zajęć. Teraz z satysfakcją mogę powiedzieć, że nie żałuję zmiany. Jest bardzo fajnie, muszę się uczyć bo przed Olgą wstyd nie umieć :-), umie zmotywować do nauki. Atmosfera jest niemal rodzinna. Polecam.
zgadzam się, przed Olgą wstyd nie umieć. Atmosfera fantastyczna. Polecam, na jakim poziomie się uczysz???? Pozdrawiam
a ja zapraszam na Warszawską 3, piętro 4 :D Szkoła języków obcych :) Naprzeciwko Teatru wyspiańskiego, możesz przyjśc i sie popytac co i jak :):):)
a jaka szkoła jest na warszawskiej bo o takiej nie słyszałam?
Ile kosztuje semestr w Portoalegre na poziomie podstawowym?Czy można opłatę rozłożyć na raty?
hej! Jeśli nie zmienią ceny po wakacjach to koszt jednego semestru w porto alegre w Katowicach wynosił 600 złotych i można to było rozbić na raty. pozdrawiam
Ja mam takie pytanie, czy uwazasz ze moge zdazyc nauczyc sie w miere dobrze hiszpanskiego w 4 lata?
szkoła na ul. Warszawskiej, o której tu mowa to zapewne Translator ;)
A ja proponuje szkołe JDJ,na 3 maja TAM TESZ UCZY HISZPAN i wszyscy sobie bardzo chwala!!
a ile osób jest w grupie maksymalnie w JDJ?
popieram porto alegre, jestem po letnim kursie teraz i zachwyt pelny, a atmosfera, czy moze byc zla w zabytkowej kamienicy:) super,
ale też jak najbardziej polecam w Profilingua zajęcia z Asią M. miałem cały rok i było super, jak sie dobierze jeszcze fajna grupa to na pewno bedziesz zadowolona
enip, gdzie dokładnie jest JDJ i ile kosztuje ten kurs ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa