szkoly w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem zainteresowana kursem jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii najlepiej w Madrycie, czy ktos korzystal z takiego kursu i moze polecic? jakie sa ceny kursow, mam na mysli kurs intensywny przez 2 do 3 tygodni,
dzieki za informacje,
Ela
!Hola!
Widzę,że nie jestem sama!!Ja również chciałabym spędzić kilka(możen awet 4?)tygodni na nauce hiszpanskiego w Hiszpanii,tylko że tak naprawdę nie wiem która ze szkół jest godna uwagi,a które z ofert to tylko oszukańcze ściemy.Jestem po prostu w kropce,a ponieważ bardzo mi zależy prosiłabym o poradę:).
!Gracias!
Hola chicas, byłam na kursie w skole w Maladze. Lokalizacja jest super, nad samym morzem, szkoła w pięknej willi, lektorzy sympatyczni i co najważniejsze kompetentni, małe grupy! Przyznam, że minusem mieszkania były dosyć głośni sąsiedzi, szczególnie wieczorem, ale cóż, Hiszpanie uaktywniają się w nocy :) a spoglądając pozytywnie na sprawę, na obcowanie z językiem narzekać nie mogłam :)
Aha, szkoła nazywa się sprachcaffe languages plus i ma kilka innych filii w Hiszpanii. Najpierw chciałam jechać do Barcelony, ale zdecydowałam się jednak na Malagę i latem to chyba lepszy pomysł. Byłam 2 tygodnie - zdecydowanie za krótko! :) Pozdrawiam!
Ja zamierzam za rok pojechac na roczny kurs hiszpańskiego go Granady, czy ktoś zna może jakiś godny polecenia?
Gracias
Dominika, z nieba mi spadłaś. Chciałabym pojechać na kurs do Hiszpanii, a jedyne miejsce, jakie mi się marzy, to Malaga =). Nawet jeśli nie uda mi się wyskoczyć się w tym roku, to na pewno w przyszłym. Mam pytania, bardzo Cię proszę, odezwij się na gg! 2410123
muchos besos
Basia (czyli Locita =))
warto sprawdzić na www.najezykach.pl. Nie wiem czemu, ale mój poprzedni wpis usunięty. Jakaś cenzura? Co to za forum!!
hej ja tez poszukuje dobrego kursu w hiszpani, chcialabym do Granady na ok 2 tyg. byl tam moze ktos? a moze ktos sie wybierze ze mna ? razem razniej :o) pozdrawiam ews
Szukam wolontariatu w Hiszpanii, ale nie archeologicznego. Zależy mi też na tym, by nie płacić 150 czy 200 euro wpisowego. Zazwyczaj pracowałam we Francji i wspominam to bardzo dobrze. Jeżeli ktoś coś wie i chciałby napisać to podaję swój mail:
[email]
Pozdrawiam
hej, nie byłam w Granadzie ale w Salamance w szkole Enforex. Było super i wiem, ze mają oddział m.in. właśnie w Granadzie (ludzie często byli po kilka tyg. na kursie i dzielili go między 2-3 lokalizacje i opowiadali o innych filiach szkoly). Wynikało z ich słów, ze szkoła wszędzie jest naprawdę dobra, świetni nauczyciele i fajnie prowadzone zajęcia - mają tam rzecz super - poza językiem można chodzić na zajęcia dodatkowe - tu tematy to kultura, taniec, historia, film, muzyka hiszpańska i wiele innych! Poznaje się więc nie tylko sam język.... Ja osobiście bardzo polecam.....
hej, ja bym chetnie pojechala na taki kurs, ale raz sie zrazilam,bo bylam sama, wiec zawsze razniej z kims:)
lepiej jechac samemu, z kims moze i bedzie Ci razniej, ale nie nauczysz sie tyle, co sama
hej powiedzcie czy jak jechaliscie na ten kurs to mieliscie juz jakies pojecie o hiszpanskim czy nic nie umieliscie??
hej, jak jechałam do Hiszpanii to już sporo umiałam... natomiast do Włoch jechałam nie znając prawie wcale języka i nie uważam tego za dużą przeszkodę - jeśli chodzi o szkołę. Co do podróżowania i zwiedzania podczas kursu jak się jest prawie na zerze z językiem to inna sprawa... nie wszystkim polecam.... zależy jaki kraj i jakie inne języki się zna....
a czy przez dwa tygonie na kursie można dość dobrze nauczyc sie jezyka??
do listy pytań dołączam jeszcze jedno: jakie są ceny takich kursów? ;-)
hej ja mam takie jedno pytanie dotyczace tego wyjazdu do tej szkoly jezykowej w Hiszpanii. Ile kosztuje tak miejwiecej taka przyjemnosc z wyrzywieniem i zakwaterowaniem??
poszukaj jakiejkolwiek tego typu oferty w inetnecie i sprawdz. na miesiac wychodzi ok 1400 €
muchos besos
ja 2 krotnie jezdzilam na oboz ENFOREX (stronka bodajże http://www.enforex.es ) - oragnizują Madryt, Salamanca, Marbella i mnóstwo innych lokalizacji, i byłam bardzo zadowolona....
Ja byłam w zeszłym roku w Alicante. 3 tygodnie kursu z mieszkaniem (bez wyżywienia kosztował mnie 400 Euro (proyecto espanol). Oczywiscie można zapłacić 2 razy wiecej, ale z doswiadczenia wiem, ze lepiej wybrac szkołe mniej renomowana, bo sa one rownie dobre. nie polecam tez am mieszkania u rodziny. Najlepiej mieszkac z innymi studentami, taniej, weselej i bardziej niezaleznie. W 2003 roku byłam w Salamance, ceny podobne, a szkoła też świetna. Chętnie odpowiem też na ewentualne pytania na privie
[email]
Ja po miesiącu nauki w Hiszpanii zupełnie od podstaw po powrocie do polski chodziłam na 3 rok nauki:) Rok póxniej pojechalam na 3 tygodnie i teraz prygotowuję się do Egzaminu dele. Tak wiec nauke w hiszpani można na prawde mocno przyspieszyc. Osobiści goraco polecam!!
Ja w 2003 roku byłam w salamance (colegiodelibes), a w zeszłym roku w Alicante (proyecto espanol)
JA też wybieram się w tym roku na obóz jęcykowy do Salamanki do Colegio delibes i tutaj mam pytanie do "pomi" z jakim biurem tam byłaś??
Ja obecnie mam katalog z www.glossa.pl i powiem Wam, że oferta jest duża azczkolwiek nie znam nikogo kto może mi powiedzieć czy ta szkoła jest dobra.
Osobiscie uważam, że mieszkanie u rodziny wiele uczy, można pogadać zobaczyć zwyczaje rodzin danego kraju.
Pozdrawiam.
Ja ostatnio bylam w Taronja school w Walencji ! Bajka !! Polecam kazdemu .Malutkie to , atmosfera super , 3-4 uczniow w klasie. nauczyciele dobrzy a fiesty organizuja prawie codziennie . nie spodziewalam sie ze bedzie tak fajnie.
www.taronjaschool.com
hej pomi, a gdzie tak tani kurs znalazłaś? Normalnie za 2 tyg płaci się ok 900 euro
Generalnie w internecie:) Ale trzeba wiedzieć gdzie szukać:) Napisz do mnie, to prześlę Ci szczegóły. [email]
Temat przeniesiony do archwium.