katowice porto alegre

Temat przeniesiony do archwium.
Zastanawiam się nad zapisaniem sie na hiszpański do tej szkoły. Chciałabym znać opinie kogoś, kto tam chodzi. Szczególnie interesuje mnie czy uczą tam polscy czy zagraniczni lektorzy oraz jakie jest tempo nauki.
Wlasnie koncze tam roczny kurs hiszpanskiego na poziomie 3. Jestem bardzo zadowolona. Szkoła jest super!!!!
Ja mam zajecia z Olgą i Jauma ( nativo). Jako nauczyciele bardzo dobrze prygotowani metodycznie, wiedzą jak zaciekawić i zachecic do nauki. Jauma mimo że hiszpan potrafi tłumaczyc hiszpanska gramtyke.tempo nauki chyba zalezy od grupy, ale w mojej dość szybkie. Jak masz jescze jakies pytania to pisz.
a ile kosztuje tam semestr? bo na ich stronie jest obecnie tylko cena za kurs wakcyjny
ja płaciłam 600 zł za semstr płatne w 2 ratach nie wiem cy coś sie zmieni od pazdziernika.
wskakuj na wakacyjny kurs, zaczyna sie 4 lipca bodajże, ja sie wybieram na bank , pozdro b.
a czy w porto alegre uczą w godzinach dopołudniowych czy tylko po południu?
to chyba wszystko zależy czy są chętni. W lipcu uczyłam się na kursie letnim w grupie porannej, ale były też zajęcia popołudniowe
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa