kurs językowy w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna
a dla mnie tak...zobacz...od razu jestem w Hiszpanii bo jakos neichce mi sie spedzac wakacji w tej yhm Polsce ;/ a tam jest ciepło i wspaniała atmosfera...dla mnie sie opłaca ale kazdy ma inne zdanie
Do Hiszpanki: widzę, żę dużo wiesz na temat szkoły Malaga-si. Jestem zainteresowana ich ofertą, jeśli znajdziesz troche czasu to odezwij się na [gg] chcę sie troszeczkę dowiedzieć jak tam jest.
co do kursów, to ja byłam ze sprachcaffe na miesiąc na kursie intensywnym(mieszkałam u rodziny) i było super; czy szkola ta jest od "naciągania Niemcow", jak piszecie, to nie wiem, ale wlasnie jedna z przyczyn, dla ktorych ja wybralam, to to, ze jest niemiecka, gdyz wiadomo, ze bedzie rzetelnie i nie wcisna szajsu. ale to tylko moje zdanie.
spoko..juz byłam taka szczesliwa ze jade a tu co?du...:( bo dla rodziców 3 cyz 2 tys to za drogo!ale tłumaczyc im ze za tyle to w Chorwacji nie bylismy ja sama we Władysławowie to NIE!:( co za zycie..:(
wiecie co ja niemam tak fajnie ze rodzice mi dadza:( ile mniej wiecej trzeba sie wyplacic na taki kurs na 2tyg??bo juz musze zacas zbierac(zarabiac)
To na prawde nie musi byc az takie drogie! wlasnie dostalam oferte od firmy z ktora bylam w Hiszpanii w tym roku (www.estudia-espana.com). zaoferowali mi 2 tygodnie w Maladze za 390Eur.to jakas oferta specjalna, wiec nie wiem czy jest na ich stronie, ale zawsze mozesz sie o to spytac.
Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna