Estudia-Espana

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka,

czy ktos z forumowiczow byl moze w szkole Estudia-Espana w Maladze? Otrzymalem informacje po polsku droga mailowa, lecz dla mnie jest to baardzo podejrzane i traci naciaganiem. Osoba kontaktowa nie podaje strony www szkoly ani tez zadnego innego kontaktu. Nie chce sie uprzedzac i wole sprawdzic.

Ja
[email]
A jak na nich trafiłeś (lub oni na Ciebie)? To był jakiś mail reklamowy czy zostawiałeś gdzieś swoje namiary w sprawie kursów?
Przez google nie mogę znaleźć tej szkoły, chyba że jest jakiś błąd w nazwie.
No wiec wlasnie na forum bylo info o takiej szkole i dostalem mailem informacje, ale to kompletna bzdura jest i bez mozliwosci sprawdzenia. Stad moje watpliwosci, bo naciagaczy nie brakuje.
Jest taka strona, sam przez nia rezerwowalem....moze jest teraz w przebudowie. Ale ta cena jest duzo za wysoka. Ja placilem ok. 430 EUR za 2 tyg. kursu i zakwaterowania.
Ta strona jest teraz "online": www.estudia-espana.com
I co? czy ktos byl w szkole Estudia-Espana w Maladze albo Granada?
Hola...
proszę o jakieś wrażenia po kursie w pośrednictwo Estudia-Espana? Ile możesz oszczędzic?
ja bylam z nimi w Maladze we wrzesniu zeszlego roku i zaoszczedzila, o ile dobrze pamietam, ok. 75Eur (w porownaniu do ceny kursu bezposrednio w szkole). Ale tak naprawde to ile zaoszczedzisz zalezy od dlugosci kursu i szkoly.
Mam nadzieje ze cos znajdziesz fajnego. Ja mialam niesamowite wakacje!!!! :)))
Ja zapłaciłem ok. 40 Euro mniej ale dla mnie najwazniejsze bylo że mogłem pisać do nich po polsku. Wcześniej wysłałem kilka zapytan bezpośrednio do szkół w Hiszpanii ale oni zawsze odpowiadali mi po hiszpańsku lub angielsku. A to jednak nie to samo. Polecam serwis Estudia Epsana i szkołę AIP Valencia.
Ja wykupuję własnie 3 tygodniowy kurs i płacę 40 euro mniej w szkole Escuela Espana:))
Na jaka lokalizacje w koncu sie zdecydowalas?
Hej! no jednak Malaga wygrała;)przekonał mnie dostęp do morza :D i jednak lepsza komunikacja, a poza tym co mnie zniechęciło też to że w Rondzie chcieli depozyt za mieszkanie w wysokości 150 euro, a lepiej je mieć w kieszeni niż w sejfie;))Saludos!
A poza tym mam pytanko jak dostać się z Malagi do El Chorro? byłes może?
A ile wogóle kosztuje taki kurs,tylko bez zakwaterowania bo ja mam tam gdzie mieszkac?
Ja za pośrednictwem estudia-espana zapłaciłam za sam kurs 20 godzin tygodniowo na 3 tygodnie - 290 w szkole Escuela Mediterraneo - a bez rabatu ten kurs kosztowałby mnie 330, jest to i tak jedna z tańszych szkół jakie znalazłam a przeglądnełam tego multum:)Saludos
hej :) widze ze jednak zdecydowałas sie na malage:) i nawet na Escuela Mediterraneo:)kiedys o tym wlasnie rozmawialysmy, jak bedziesz miala chwile to daj znac bo mam pytanie odnosnie co do ceny, moje [gg]
wykupuję własnie 8 tygodniowy kurs (Euro Estudios Granada) i płacę 125 (!!!) euro mniej z Estudia Espana :) Wygrywam?? ;)
Czy ktos byl moze w szkole Alli w Alicante lub Euro Estudios Granada?? jesli tak to bardzo prosze o wrazenia:))jak oceniacie kursy? zakwaterowanie?
Własnie wróciłem z Euro Estudio w Granadze... Było SUPER!!!!!! 6 tygodni, niesamowita poprawa hiszpańskiego, darmowe jedzenie (w barach "tapach")... no i oczywiście trochę imprez ;)
Jeśli chodzi o Estudia Espana, to jak najbardziej polecam, ja zaoszczędziłem ok. 100 euro
Hm... czy wy tez wyczuwacie w tym temacie (co za rym..) wieksze niz norma stezenie spamu? szczegolnie po wejsciu na profil Michala...
Może i u Michała wyczuwa sie jakiś spam, ale nie zmienia to faktu, że ja jadę za tydzien do Hiszpanii i strasznie sie ciesze ze te 125Eur mam w kieszeni!!!!

Ja tam polecam Estudia i ciesze sie ze były te "spamy", bo dzieki nim, znalazłam te firme! :))))
hej!ja wybieram sie na kurs z estudia espana w lipcu na 4 tyg kurs do szkoły w Barcelonie i płace 410 euro plus 50 euro opłaty administracyjne.Myslicie ze to rozsądna cena? Mam też pytanie czy orientuje sie ktos w cenach noclegów w Barcelonie?Ponieważ wole poszukac czegos na własną rękę, bo z estudia espana oferowali mi rowniez nocleg ale strasznie rogo!650 euro za miesiac za pokoj 1 os. Znacznie przekracza ta cena mój budżet. z gory dziekuje:)
za 4 tyg pobytu w najtanszym hostelu zaplacisz jakies 700e(25e/doba)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa