Profilingua - znowu :-)

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, że pojawił się już temat dotyczący tej szkoły. Ale po kolejnym roku nauki - chciałam zapytac o Wasze doświadczenia z tą szkołą. Jestem zainteresowana jej filią w Chorzowie.
I slusznie, trzeba rozwijac swoje pasje.

Suerte
JA
tylko dlaczego chcesz wybrać jakiś "konglomerat", w którym uczą wielu języków?Lepiej chyba wybrać jakąś szkołę, która specjalizuje się w 1-2 językach. Na pewno zajęcia będą wówczas na lepszym poziomie. Powodzenia
zgadzam siez kefirem = wybierz szkole w ktorej ucza tylko hiszpanskiego (np Instituto Cervantes ta bylaby najlepsza i najpewniejsza) albo np. hiszpanskiego i portugalskiego
raz sie przejechalam na Profilingua i nie polecam tej szkoly najorszemu wrogowi - totalna strata czasu i pieniedzy
to prawda, strata czasu i pieniedzy,aczkolwiek profilingua to jedna z tanszych szkol, ale lepiej wydac wiecej i miec swiadomosc ze czegos sie nauczysz
ja się uczę w pforilingua angielskiego. nie jest tak źle. bardzo często są kartkówki sprawdzające czy sie uczysz albo czy rozumiesz to, co dzieje się na lekcji. to motywuje.rnpozdr
To czy się człowiek czegoś nauczy zależy od nauczyciela, no i od samego zainteresowanego. Dlatego pytam własnie konkretnie o chorzowską szkołę. Rozumiem, że szkoły zorientowane na jeden czy dwa języki są lepsze, ale akurat w pobliżu mnie jest tylko (albo aż) Porto Alegre, ale niestety nie pasują mi godziny zajęć. Może ktoś ma jednak jakies doświadczenia z nauką języka w Chorzowie?
co wam konkretnie nie pasowalo w profi- lingua?
Ja sie podpisuję pod pytaniem . A co myślicie o Pl w Poznaniu? (oczywiście jeżeli ktoś stąd jest) Albo możecie polecic jakieś dobre szkoły specjalizujące się w hiszpańskim i niemieckim w Poznaniu? Z góry thx;-)
Ja jestem z Poznania i mam sporo informacji. Napisz jesli Cie to jeszcze interesuje, bo nie wiem na jakim poziomie jezyka poszukujesz szkoly.

Moj GG #5[tel]lub [email]
Hola!
Ja po roku nauki w lodzkim oddziale profi lingua jestem zadowolona, ale to bardziej dzieki wspanialej nauczycielce jaka mielismy, a szkola okazala sie op tyle oki, ze gdy kompletnie nie odpowiadal nam pierwszy lektor to go nam zmienili. Wczesniej uczylam sie w szkole ktora zajmowala sie tylko jezykami roamnskimi i oprocz duuuuuzo wyzszej ceny to zadnych roznic nie zauwazylam, a wrecz odwrotnie wydaje mi sie ze przez ostatni rok nauczylam sie wiecej, Pozdrawiam
chodze do szkoły profi-lingua i uważam że jest to rewelacyjna szkoła polecam goraco jeśli masz wiecej pytań pisz [email]
to chyba musisz byc lektorem- poczatkujacym studentem filologi obcej:/
wtedy moze ci sie podobac- masz prace i sluchaczy...
a jaka jest szkola w lodzi ktora specjalizuje sie tylko w jezykach romanskich?
z jakiej ksiazki tam ucza? i jakiego lektora mieliscie e go musieli wam wymienic?i na kogo?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Życie, praca, nauka