nauka w Andaluzji

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka,

znalazlem ciekawe miejsce i szkole La Janda w Andaluzji a konkretnie w VEJER, kolo Jerez de la Frontera. Czy ktos moze mi powiedziec jak sie tam dostac tj. jakies tanie linie do Cadiz / Sevilla lub Jerez de la Frontera? Jak dotad to kroluje Malaga a z niej to jeszcze 195 km... Moze ktos cos wie?

JA
[wpis usunięty]
Co Ty sobie w ogóle wyobrażasz?! To jest forum, a nie biuro podróży czy jakaś infolinia.
Jeżeli ktoś tu komuś odpowiada, dzieląć się własnym doświadczeniem czy tłumacząc jakieś teksty, to robi to tylko z własnej woli i jeśli posiada wystarczajacą do tego wiedzę, a także jeśli ma czas i akurat zagląda na forum, a nie wyjechał sobie na przykład na urlop.
Czy tak ciężko Ci to zrozumieć? Chyba tak, bo taką Twoją chamską wypowiedź czytam nie pierwszy raz i nie dziw się, że może właśnie dlatego nikt Ci tu nie chce pomagać!

Pozdrawiam wszystkich udzielających się na tym forum, którzy poświęcają swój prywatny czas, żeby pomóc innym. Szkoda, że nie wszyscy są w stanie to docenić!
A może ktoś akurat nie wie jak się tam dostać ;] Może by sie tak zastanowić zanim się coś naskrobie ... i trochę kultury, bo z tym nie najlepiej u Ciebie ;] Albo kolejna rada ... nie pisz w ogóle jak Ci się nie podoba to foro ;] pozdr
Wiesz, mając do dyspozycji internet i znając język hiszpański (to drugie niekoniecznie, większość stron linii lotniczych ma kilka wersji językowych) nie jest wielkim problemem znalezienie połączenia lotniczego z jakimkolwiek miejscem w Hiszpanii. Jak się tego zrobić nie potrafi, to należy grzecznie poczekać (żeby nie używać wyrażenia "podkulić ogonek") aż ktoś pomoże.

Ja znaleźć takie połączenie potrafię i gdybym wcześniej przeczytała Twojego posta (tego na samej górze) to pewnie bym Ci je znalazła.

Ale teraz to mi się jakoś nie chche.
A zresztą, zachciało mi się:
Do Sevilli i Jerez lata m.in Ryanair z London/Stansted.

No chyba, że Jaśnie Pan chciał bez przesiadki...
Nie, no skądże, nie ma za co...


(tak mi się przypomniało, coś o kulturze akurat w TV mówili ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie