Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 107
No to sie pwenie nie spotkamy:( bo ja juz zdecydowalam sie na Malage. Wiem ze bardzo cieplo nawet we wrzesniu ale andaluzja marzy mi sie od dawna a Malaga to podobno dobra baza wypadowa :)) dajcie znac jak podejmiecie ostateczna decyzje co do szkoly. Tez lece sama.
Mnie też byłoby najwygodniej z Krakowa, ale z tego co sprawdzałam to najtańsze loty są z Wrocławia.
Też myślałam nad Malagą, ale to jest bardzo turystyczne miasto i pewnie będzie dużo tłoczno. Zastanawiam się nad Nerją, Marbellą lub Almunezarem - wszystko w Andaluzji blisko Malagi i Granady.
A jesli wylot z wrocławia to jakie to linie lotnicze?? jest to lot bezposredni czy z przesiadka??
bezpośrednie z Wrocławia, tak żeby było dość tanio, to tylko do Barcelony, na 27.08 Ryanairem za ok 30 euro w jedną stronę
reszta raczej z przesiadkami
Loty na terenie Hiszpanii nie są zbyt drogie, np. z południa na północ crickair to koszt ok 90 zł. Można polecieć do Barcelony a potem na południe. Z Krakowa sa czasem tanie loty do Mediolanu, ostatnio była promocja ok.250 zł w obie strony, a stamtąd można lecieć np. do Malagi.
"Można polecieć do Barcelony a potem na południe"
Do Afryki?? ;)

A poważnie: polecam stronkę www.skyscanner.net
trochę ułatwia szukanie, potem już tylko na stronę przewoźnika po bilet ;)
Dzięki, dużo łatwiej się szuka.
Ja też wybieram sie do Malagi ale w lipcu na dwa tygodnie ze Sprachcaffe. Lecę z Warszawy za 800 zł w obie strony (Swiss airlines)
Mam nadzieje ze jak wrócisz podzielisz sie z nami wrażeniami dotyczącymi i kursu i samej Malagi:)
no właśnie :) bardzo prosimy o relację na temat Malagi ale też samego kursu i biura
Hej mam pytanie. Czy znacie może szkołę językową z Krakowa Glossa?? jka ją oceniacie??
Mimi a Ty jedziesz czy nie, załatwiłaś już coś?? Ja próbuję kontaktować się z estudia-espana ale oni sie kompletnie nie odzywają, nie wiem co się dzieje:-)
wyjazd stanął narazie w martwym punkcie, jestem teraz w trakcie sesji i pisania pracy, no i czekam na jednego kumpla który chciał jechać na kurs, ale jeszcze się waha
Monik, mam ten sam problem z estudia-espana ze sie nie odzywają...
Elizabet, może mają tyle zgłoszeń, że sie nie wyrabiają, a możecie polecić jakąś inną stronkę, bo chciałabym miec już to z głowy :-/ pozdrawiam
sorki :-) miało być "Elbereth84":))))))))
sprawdz sobie na http://www.sprachcaffe.com/polski/main.htm, ceny są trochę wyższe, ale to też zależy z czym porównywać
tez mi sie wydaje ze estudia-espana jest zajeta. Trzeba szukac innych rozwiazan albo bezposrednio kontaktowac sie z wybrana szkola...
przed chwilą chciałam wejść na strone estudia-espana i stronka jest zablokowana.
czy wiecie cokolwiek o academia isla lub pylmon w brc? estudia espana zaproponowalo mi te 2 szkoly, ale ja kompletnie nie mam na czym bazowac, zeby podjac jakas konkretna decyzję. bardzo podoba mi sie pylmon, ale ze zdjec wynika ze jest to szkola dla ludzi w wieku 25 w gore. zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyznacznik, ale troszke mnie to zanipokoilo, zwarzajac na fakt ze mam 17. chyba jak kazdy mam wielki problem z załatwieniem czegokolwiek, bo szanowne estudia espana srednio ma ochote zeby sie ze mna skontaktowac;) wydaje mi sie ze to juz najwyzszy czas na zalatwianie wakacji a ja stoje w martwym punkcie jak glupek.pozdrawiam i czekam na ewentualne rady dotyczace tych szkol.
czy wiecie cokolwiek o academia isla lub pylmon w brc? estudia espana zaproponowalo mi te 2 szkoly, ale ja kompletnie nie mam na czym bazowac, zeby podjac jakas konkretna decyzję. bardzo podoba mi sie pylmon, ale ze zdjec wynika ze jest to szkola dla ludzi w wieku 25 w gore. zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyznacznik, ale troszke mnie to zanipokoilo, zwarzajac na fakt ze mam 17. chyba jak kazdy mam wielki problem z załatwieniem czegokolwiek, bo szanowne estudia espana srednio ma ochote zeby sie ze mna skontaktowac;) wydaje mi sie ze to juz najwyzszy czas na zalatwianie wakacji a ja stoje w martwym punkcie jak glupek.pozdrawiam i czekam na ewentualne rady dotyczace tych szkol.
Czesc Dziewczyny, juz wybralyscie szkoly w Hiszpanii??:)dajcie znac
Zdecydowałam się już na Granadę, ale nie wiem jeszcze jaką szkołę wybrać. Zastanawiam się nad Proyecto Espanol i IMSOL. Jest jeszcze Delengua, ale nie ma akredytacji Intytutu Cervantesa. Macie moze jakies opinie o tych szkołach?
Pozdrawiam
Etroo: ja na kursach spotkalem ludzi w kazdym wieku. Na twoim miejscu nie przejmowalbym sie jakas srednia ktora podaje szkola i wybral najlpsza oferte. A na takich wyjazdach najfajniejszy jest wlasnie mix ludzi.

Edyta: osobiscie wybralbym szkole IMSOL, takze dlatego, ze Estudia Espana da ci na nia jakas znizke, a Proyecto nie pozwala udzielanie znizek na ich kursy.
A gdzie byłeś na kursie w Hiszpanii i jak długo?? jak ogolnie wrazenia??
A czy może wiesz coś o szkole Escuela Montalban TANDEM? Też mają fajną ofertę.
Mam straszny problem z wyborem. Pomocy!!!
A moze ktoś wybiera sie na kurs do Hiszpanii w nastepne wakacje?
Mozliwe ze ja sie znow wybiore:D
znowu?to juz byłaś?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 107

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia