kursy językowe

Temat przeniesiony do archwium.
Holaa!! czy kots może mi wykaścnic na czym polegaja wyjazdy do hiszpanii na kursy jezykowe w czasie wakacji? np. takie z estudia espana? czy mieszkamy u rodzin, ile taki wyjazd kosztuje, jak duzo nauki i czy warto? sa tam jakies poziomy zaawansoania?? dziekuje za pomoc, besos:*
hmm to zależy jak sobie wybierzesz zwykle możesz mieszkac u rodziny w rezydencji studentów lub w apartamencie. Do wyboru masz pokoje 2 i 1 osobowe. ilośc godzin w skzole też zależy od szkoły i rodzaju kursy intensywny to zwykle 20-25h tygodniowo, a czy wart?? oczywiście że tak! jeżdze na takie wyjady od 5 lat i nigdy nie żałowałam, zawsze był to niezapomniany czas. jak chcesz to mogę Ci coś polecić :)
ja podobnie jak kolezanka- tez polecam wyjazdy na kursy gdyz duzo sie mozna nauczyc na nich! Ja wlasnie zarezerwowalam (juz 2 rok z rzedu) kurs 3 tygodniowy pod koniec czerwca w szkole Espanole w Valencia - nie jest to moze najtansza ze szkol, ale dostalam duzy rabat (rezerwowalam przez estudia-espana).
Mam nadzieje,ze znajdziesz jakas ciekawa szkole!
A możecie napisać ile tak orientacyjnie kosztuje wyjazd?
noto chyba nauka jeżyka w szkole językowej za granicą to najlepszy pomysł.Zastanawiam sie czy jechac na 2 tygodnie czy na 3.
na 3 tygodnie izulku??? toz to zdecydowanie za dlugo, tym bardziej, ze jak juz pisalas, zastosowanie ser i estar masz juz dawno opanowane
a wy znowu swoje,ciagle mnie z kimś mylicie
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa