Letni kurs w Maladze

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
planuje latem wyjechać na kurs językowy do Malagi, interesuje mnie taki minimun 4 tygodniowy. Może ktoś z Was również sie tam wybiera?
Albo może ktoś poleci jakąś dobrą szkołę językową na miejscu?
Pozdrawiam :)

Chciałabym również jakoś w kwietniu wybrać sie na parę dni do Malagi właśnie zrobić rozpoznanie terenu... może jest ktoś chetny na krotką wycieczke?
Hej:)
ja jestem chętną na wycieczkę do Malagi w kwietniu:) i najprawdopodobniej polecę tam na kurs w sierpniu.
hej,
ja planuje jakiś tygodniowy wypad do Malagi jakoś po świętach, najlepiej na własną ręke bez zadnego biura podrozy, mniej problemów i taniej :) chcialabym zobaczyc jak to tam jest zanim pojade latem na kurs... :)
mysle że organizacja takiego tripa nie bedzie stanowila wiekszego problemu :)
loty sa bezposrednie i nawet ceny nie powalaja az tak bardzo jak sie trafi na jakas korzystna oferte :)
Bardzo dobry pomysl:) byłam już na kilku takich wyjazdach i teraz tez właśnie myślałam o Maladze. Podaje mojego maila: [email] tak nam chyba będzie łatwiej się skontaktować:) Pozdrawiam
no i co bylyscie w kwietniu? znalazlyscie cos? Bo ja tez mysle, zeby wrocic w te wakacje do Malagi, ale nie wiem czy mi na to finanse pozwola. a robilam kurs w malaga si (www.malaga-si.es) suuuuuuper szkola i wiem, ze oferuja znizki 40 euro na tydzien za kurs, i zakwaterowanie 2x1. Pracuje tam polka, ktora mi bardzo pomogla i doradzila. jak macie jakies pytania, piszcie.
ja także z chęcią bym się wybrała :) [gg] piszcie o szczegółach, będę wdzięczna !
Maggorczy jesli nie wiesz czy finanse ci pozwola, to Malaga Si nie jest dla ciebie! 1000 EUR dla 4 tyg.??/ Kurs i zakwaterowania.... Duzo!!!! I jeszcze oplata sezonowa 57 EUR na tydzien!!!!!!!!???
Estudia Espana oferuje mnie:
4tyg - AIFP 803 EUR, Debla 847 EUR, Escuela Mediterraneo 973 EUR. Znizki tez maja.
hej jadę na 4 tygodnie do Malagi, do szkoły Debla na cały sierpień.
jeśli ktoś również tam się wybiera piszcie : [email]
pozdrawiam:)
Nie polecam Malaga Si :] duzo powodow : [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego