hiszpański we Wrocławiu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, szukam szkoły, która wreszcie mnie nauczy hiszpańskiego, miałem z 10 podejść ale zawsze kończyło się tak samo, początkowy entuzjazm, a później książka (nuda) plus 10 osób w grupie = rezygnacja.

Co polecacie?
Polecam El sueno na Wierzbowej, zajęcia miałem z Olą, Jose i Gustavem, którzy wreszcie nauczyli mnie mówić po hiszpańsku, stawiają na konwersacje, a i grupy są maksymalnie 4 osobowe.

Strona szkoły to http://elsueno.wroclaw.pl/





Dzięki za info, dzwoniłem do El Sueno i faktycznie grupy są maz 4 osobowe. Teraz mają jeszcze jakąś promocję, przy zgłoszeniu 4 osób na raz do grupy od zera - dostajemy 10% zniżki.

Są jacyś chętni we Wrocławiu do stworzenia 4 osobowej grupy na luty?

Jeśli wciąż aktualne to ja byłbym chętny. Ostateczna odpowiedz w ciagu tygodnia max. Kiedy zaczyna sie ten ich semestr? Od 1 lutego?
Pojawiła się nowa szkoła Los Andes, blisko rynku na Ofiar Oświęcimskich 19 - znajomy mi mówił, że super, bo miał zajęcia indywidualne z jednym z lektorów - bardzo dynamicznie prowadzone, porządnie opracowany program. Oni mają zapisy teraz bo część kursów rusza 19 marca :) www.losandes.pl chwila, gdzieś tu miałam tel. 783 160 205
Ja od marca chodzę do El sueno, poszliśmy ze znajomymi - niesamowite ze w małych grupach język tak szybko wchodzi do głowy, po 2 miesiącach sam konstruuję zdania i bardzo dużo rozumiem;> Wcześniej uczyłem się niemieckiego w też w prywatnej szkole i od podstaw tyle że w grupie było 9 osób, jak dla mnie to jest mega ważne że uwaga lektora się rozkłada na się proporcjonalnie na uczniów, takie to proste ale jakoś wcześniej nigdy nie dopytywalem o to w szkołach, bo i przecież w porównaniu z lekcjami języka w szkole podstawowej czy gimanzjum, to takie 10 osób to i tak mało...

Poza tym w El sueno czuć prawdziwego ducha hoiszpańskiegf, ostatnio była organizowana nawet fiesta hiszpańska - kupa dobrej zabawy i śmiechu w hiszpańskim towarzystwie. Polecam szczególnie tym co mają problemy z rozpoczęciem... to tak z mojej perspektywy;>
Kurcze no właśnie nie byłem na tej fieście w elsuenio ostatnio, a słyszałem że się działo... ale teraz 28 kwietnia cos ma ma być znowu, słyszałeś cos o tym?
Polecam Color Latino na Placu Legionow.
Szkola specjalizuje sie w hiszpanskim i portugalskim. Lektorzy sa hiszpanami i sa mega zabawni, nigdy nie bylo nudno. Po semestrze z Luisem i Jesusem potrafilam sie juz dosyc dobrze dogadac :)

Poza tym ogranizuja tam wieczory kulturoznawcze, wirtualne podroze, warsztaty kulinarne i gry.
Moge spokojnie polecic - colorlatino.pl
Po przygodach w licznych wrocławskich szkołach - trafiłam do El sueno i nie zmienię tej szkoły na żadną inną:.> Wreszcie czuję, że mogę się nauczyć jezyka, na co wpływ mają na pewno małe grupy (teraz mam grupę 3osobową;>, maksymalnie są 4 osoby), swietni lektorzy - przy których nie będziesz w stanie nie zacząć mówić, Alejandro i Cristina przenoszą mnie do żywej hiszpańskiej kultury i tradycji na każdym spotkaniu;> Szkołe można sprawdzić tutaj - www.el-sueno.pl, polecam
Próbuję dokonać wyboru między El sueno a Sin Fronteras. Czy ktoś zna obie szkoły? El sueno - małe grupy max. 4 osoby i niższa cena z tego co wiem. Interesuje mnie hiszpański od podstaw.. totalnych...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia