Hiszpański na kursie w Hiszpanii - ktoś?

Temat przeniesiony do archwium.
hola,
wybiera się ktoś w wakacje do szkoły w hiszpanii? albo wie, czy ktoś organizuje wyjazdy grupowe na taki kurs, ale nie obozy dla młodzieży, lecz wyjazd dla dorosłych?

Hej, jeśli jeszcze nie znalazłaś szkoły to polecam OISE w Madrycie. Szkoła jest mała i prestiżowa. Obecnie tutaj przebywam, jeśli masz jakieś pytania to napisz do mnie i przeczytaj mojego posta w którym piszę o tej szkole.
Pozdrawiam :)
Hej, ja tez sie wybieram na kurs do Hiszpanii, ale raczej interesuje mnie Barcelona. czy ktos z Was jedzie? a moze znacie jakies szkoly godne polecenia?
Cytat: Ida600
Hej, ja tez sie wybieram na kurs do Hiszpanii, ale raczej interesuje mnie Barcelona. czy ktos z Was jedzie? a moze znacie jakies szkoly godne polecenia?

Jestes pewna, ze chcesz jechac do Barcelony ?? Dlaczego akurat tam? Jest pelna turystow, kazdy mowi po angielsku..A poza tym czesc osob mowi po katalonsku, co szczegolnie dla poczatkujacych osob moze byc dosc mylace.. Bylam w obu miastach i uwazam ze Madryt jest o wiele lepszy do nauki hiszpanskiego, ma bardziej "hiszpanska" atmosfere, nie slyszy sie angielskiego na kazdym kroku jak w Barcelonie.. a na plaze mozna zawsze w weekend pojechac. Musisz sie zastanowic, czy bardziej ci zalezy na plazy (bo jesli chodzi o bary, kluby itd to w Madrycie jest tego pelno) czy na nauce i opanowaniu hiszpanskiego, w czym pobyt w Madrycie zdecydowanie pomoze ci bardziej niz w Barcelonie !! Jesli chcesz kilka porad i wskazowek na temat Madrytu, daj znac :) pozdrawiam
Najlpiej jechac z estudia-espana, gdyz tam jest jakas znizka. Wiem że na 3 tygodniowy z Enforex Barcelona dostałabym zdajsie z tego co pamietam 48euro zniżki, i rabat dotyczy samego kursu, zakwaterowania nie obejmuje.


« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie