praca wakacje 2007 , Majorka ,Ibiza :>

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
hello;). planuje wybrać sie na majorke albo ibize na poczatku lipca ;).miałam jechac z dwójką znajomych,ale niestety nie sa zdecydowani tak jak ja ;). Jest ktoś z Was chetny na wypad grupą?zebralisbymsmy sie i wyjechali wspolnie. W GRUPIE SIŁA!
Zawsze to raźniej i mniej kasy na zakwaterowanie. Z hiszp u mnie na opak,ale za to znajomscia niem. i ang moge sie pochwalić,nieskromnie :).czekam na odzew sympatycznych,pełnych energii i zapału ludzi. Mam 20 lat i jestem z dolnego ślaska.POZDRAWIAM .ach i [gg] .
Hej, ja tez wybieram sie do pracy w hiszpanii razem z kolezanka. Wlasciwie to jest nam obojetnie gdzie, ale poczatek lipca to troszke pozno. My chcemy wyleciec w polowie czerwca.
hej;).wiadomo,chciałabym jak najszybciej,ale sesja ;/. byc moze udaloby mi sie pod koniec czerwca ,ale watpie. Dlatego podaje najpenwiejszy termin-pocztek lipca.a skad jestescie?i ktora wyspe obstawiacie?:)
Ja studiuje w Poznaniu,a moja kolezanka pracuje w Szczecinie. Sklaniamy sie ku ibizie, ale zdecydowanie chcemy wyjechac najpozniej w polowie czerwca, wiec najwyzej spotkamy sie na miejscu:)
Hej magisek , możesz się do mnie odezwać na gg ?(1960912) Również wybieram się do Hiszpanii , w podobnym terminie jak Ty ;) Z chęcią porozmawiałabym o szczegółach :P
saludos, czekam na kontakt ;)
W lipcu ciezko bedzie Ci znalezc jakakolwiek prace wiec lepij zostan w domu.
Merci07, nie moge do ciebie na gg napisac. wyswietla mi sie info,ze nie ma takiego numeru, wiec pisz do mnie5574687. czekam:)
hej wam;). wciaz tylko słysze ze ciezko nam bedzie znalezc ta prae w plicu,ale uwazacie ze lepiej juz zostac i pracowac,tu w polsce? nie sadze.Moze wybrałam opcje najbardziej opytymistyczną,ale nawet jesli to bedzie praca za 800 euro to chyab sie zwróci. A ty juz na Majorce byłeś?
hejka, ja jestem bardzo gotowa i chętna jechać z wami!! właśnie szukam takich osób jak wy, jeśli to aktualne. jestem z wawy , studentka 2 roku,:) pozdro
no to sie odezwij na gadu i lecimy razem 5574687
Witam, ja tez myślałam o Hiszpanii bardzo i chciałabym się do Was podłaczyc, gdyż moje znajomi juz wszyscy pracuja w Polsce. Jeśli chcesz, możesz napisać mi na [email]
Myślę o tym na prawde poważnie.
Hej! Zabierzecie mnie ze sobą? Tylko, że właściwie nie znam hiszpańskiego, ale mam za to wykształcenie turystyczne, z tym, że ja mogę jechać dopiero 8 lipca, bo mam wesele przyjaciółki... A czym wy się chcecie tam dostać samolotem czy autobusem? Pozdrawiam
Jeśli Wasza propozycja jest nadal aktualna to również jestem za!!!
w lipcu skończę 21 lat i jak narazie mieszkam w Łodzi ;) Jestem w stu procentach zdecydowana na wyjazd więc na pewno nie zrezygnuję w ostatniej chwili. A mogę wyjechać w dowolnym terminie (chętniej na Ibizę niż Majorkę ale to nie jest chyba problem - razem coś ustalimy ;D) Szukam po prostu fajnych, wyluzowanych ludzi, z którymi i podróz i pobyt i praca będą przyjemne. Jeśli wciąż szukacie ludzi to niech ktoś napisze na [gg]
Pozdrawiam
Hej! Nie wiem czemu, ale wyświetla mi się, ze nie ma takiego gg... Więc jak będziesz miała chwilkę to napisz do mnie... Mój mail: [email] Pozdrawiam :)
Hejo! tez jestem z Łodzi, studentka 3 roku i tez mocno sie zastanawiam nad wyjazdem do Hiszpanii na wakacje w celach zarobkowych, nie mam ekipy do wyjazdu, gdyz nikt z moich znajomych nie ma takiego bzika na punkcie hiszpanskiego i Hiszpanii moj nr [gg] razem wieksza ekipa mozna tam jechac bedzie razniej i moze taniej pozdro
Ludki! Ja też planuje wyjazd najlepiej w lipcu do Hiszpani! Bardzo proszę, jeśli interesuje was wypad grupowy o kontakt ze mną (bo jestem sam). Umiem podstawy angielskiego. Moje gg - 4[tel](pisac nawet jesli jestem niedostepny). Jesli ktos chce porozmawiac ze mna odnosnie wyjazdu i ma chec wyjechac ze mną to może porozmawiac przez skype - moje konto - karol_22_bwo. Zapraszam i jestem zdecydowany na wyjazd!!! Ale w lipcu bo teraz bede mial sesje, a potem biore rok dziekanki i moge wyjechac!!! Pozdrawiam
hej, a wy wszyscy chcecie jechać na wyspę? zastanawiam się właśnie nad tym i jednak wolałabym jechać na costa del sol lub inne wybrzeże, ale w Hiszpanii kontynentalnej, ktoś chętny?
Mi to właściwie jest obojetne, w jakie miejsce... ;)
"umiem podstawy angielskiego"-chyba zartujesz...przeciez na Balearach angielski jest najwazniejszym jezykiem...A jak twoj hiszpanski???Pracowales juz za granica???Chcialabym jeszcze wiedziec ile was bedzie kosztowac ten wyjazd?Jak szacujecie wydatki w 1 miesiacu???
Mana hiszpańskiego nie umiem, ale się naucze, mam potencjał. Angielski umiem podstawy, tak sądze przynajmniej bo potrafie się dogadac w podstawowym zakresie. A do Hiszpani prawdopodobnie bede jechał przez pośredniaka w Polsce - Agencja Pośrednictwa Pracy. Zobaczymy, a tutaj zasięgam możliwości wyjazdu na własną ręke. Za granicą nigdy nie pracowałem, ale przecież kiedyś trzeba zacząc?
A i zrozumcie jeszcze jedno. Dużo polaków wyjechało do Angli albo USA i Niemcy. A ja chce wyjechac do innego kraju. Hiszpania mi odpowiada.
Wiec jesli oni zalatwia ci prace to powinno byc ok...tylko musisz miec kontrakt w reku ,jesli nie to bedziesz zmuszony szukac innej pracy...Co do Balearow to nie wyobrazasz sobie co za ludzie tam sie wybieraja...Maja studia pokonczone dobry angielski i doswiadczenie...Prace znajdziesz tylko przy myciu garow...jesli znakjdziesz...mowie szczerze,nie obrazaj sie...no i zeby tam jechac potrzebny jest fundusz...a to nie Polska
hej Wam;) niestety zaczunam powoli erzygnowac i podawc sie. dałam tu swoj nr gg,przeprowaidzłam z wieloma z was rozmowy i co? wciaz słsyze ze poczatek lipca to za pozno... Szczegolnie jesli mam brak tu chetnych na takli własnie termin.co poradzić?
pompous odzywam sie do Ciebie na gg ale nie odpisujesz. czekam na odpowiedz na gg. chetnie porozmawiam o wyjezdzie lipcowym do Hiszpani
Hej, ja też chciałabym się wybrać na Majorkę lub Ibizę z koleżanką i kolegą. Planowany wyjazd początek lipca(sesja:?). Też jestem z Dolnego Sląska(Wrocław). Czy ktoś wie coś więcej o tanich przelotach, zakwaterowaniu(szukamy oczywiście jakiegoś lokum)....
No, właśnie ja też chcę wyjechać na początku lipca. Dajcie znać. Moje [gg] , mailik: [email] Aha, i nie załamujecie się tak szybko!!Wielokrotnie wyjeżdżałam późno do Anglii i USA i też znajdowałam pracę pomimo narzekań innych...cheer up!!!
ja lece z berlina 10.06. jade w ciemno- nie mam zalatwionego ani lokum, ani pracy. jestem jednak pozytywnie nastawiona. jesli ktos ma ochote na kontakt oto moje [gg] pozdrawiam i zycze wam powodzenia
Ja tylko marzę o tym, żeby znaleźć się w takim miejscu jak Majorka czy Ibiza. Jechac moge zawsze kiedy nie mam uczelni i sesji, a jej koniec wypada mi na 30 czerwiec jak dobrze pójdzie. Ale jaka jest pewnośc, że złapalibyśmy tam jakąś robotę? Bo pojechac, poopalac się przez pare dni na plaży i wrócić bez pieniędzy to może każdy, jeśli na starcie będzie dysponowac jakąś gotówką, bo jak nie to nawet nie wróci.
Nastawiałem się raczej na winobranie we Francji, powoli łapie się już w procedurach zatrudnienia, ale jeśli mam wybierac między prowincją a Majorką no to chyba wiadomo...
moje [gg] i poczta [email]
jakby co to lepiej na gg. Sam postaram sie odezwać
...i wogóle to było by super, ale robic sobie nadzieje tez nie warto,
Pozdrawiam!
No i jestem z Rzeszowa, mam 19 lat.
a moge zapytac ile cie ta podróż na majorke wyniosła z berlina? ogólnie...
ja mysle zeby poleciec do barcelony a tam przesiadka na majorke gdzies ponad 600 zl bedzie to wynosilo a ty za ile lecisz jesli moge zapytac? szukam jakiegos taniego lotu i taki tylko znalazlam ...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa