praca wakacje 2007 , Majorka ,Ibiza :>

Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna
Witaj jesli cie to zainteresuje ja z polski do Majorki za bilet placilam 585zl z przesiadka w Dortmundzie.Pozdrawiam
oo to fajnie pasowalo by mi to. moglabys cos wiecej napisac jak sie za to zabrac? i gdzie trzeba zadzwonic i wogule bo nigdy tego nierezerwowalam bileto jak mozesz to pomoz choc troszke i napisz jak to wyglada pozdrawiam...
Ja rezerwacje robilam na easyJet.com tam mosisz sobie poszukac z kad do kad chcesz leciec,ja lecialam przez Dortmund poniewaz z tamtad jest bezposrednio lot do Palmy no i moszisz wklepac jaka date no cena zeby byla oki:)),niewiem czy jest tam ozliwosc rezerwacji tel.ja rezerwolalam i placilam karta kredytowa,poszukaj tez sobie na Allegro mozna tanio kupic bilet doslownie za grosze,goraco polecam:))jak cos to pisz moj gg 1[tel]
Witam Cie. Rozumiem jak to miec niezdecydowana grupe znajomych.. Chca,chca a jak przychodz co do czego to nie ma chetnych. Ale ja I moja kolezanka Kinia jestesmy zdecydowane wiec no problem:) Tylko napisz mi wiecej szczegółów. Pozdrawiam:)
hej witam wszyskich ja również wybieram sie do hiszpani z zamiarem rysowania portretów gdzieś w nadmorskim kurorcie myślałam tu o buerto banus w marbelli
narazie rozpracowuje jak załatwić pozwolenie na tego typu działalność ale to chyba na miejscu .. Majorka ibiza też może być czemu nie .. ale tam nie byłam i nic nie wiem jak jest tam z takim rysowaniem ????? jak wiecie to dajcie znać

pozdr :)
prośba do wszyskich którzy są na majorce lub ibizie lub na innej cudnej hiszpańskiej wyspie .. Ja wybieram sie do hiszpani w tym roku z zamiarem rysowania portretów nie wiem jak sprwa sie ma właśnie na wyspach .. jeśli tam będziecia albo może wiecie jak taka działalność tam wygląda to prosze o info

z góry dzieki
Hej paula21, chciałbym być na majorce na początku lipca. Skończyłem 6 letni plastyk, teraz jestem na takich studiach, ale niezbyt wspaniałych, bo nie mam kasy na utrzymanie się w na ASP i to w innym mieście. Jak już coś zarobię to pomyślę. Moje gg to 1552113, gdybyś chciała zamienić słowo to pisz.
Czejsc witam wszystkich !!! Ja jestem obecnie 2 lata na majorce i oczywiscie jakby ktos mial jakies pytanie dotyczoce pobytu,zamieszkania,pracy oczywiscie moglbym odpowiedziec na nie?? Jezeli bedzie tez ktos w okolicy CALLA MILLOR,SA COMA,CALA RAJADA moglibysmy sie spotkac i pogadac!pozdro moj nr GG 11[tel]a to moj email [email] .Pozdrowienia
Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa