Costa del Sol start zezonu

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc!
Kiedy startuje zezon na costa del sol? Chcialbym wyjechac do Marbella albo do innej malowniczej miejscowosci jest to dobry wybor?
Ile czasu potrzeba na znalezienie mieszkania da sie to zalatwic przez internet, ile wynasza koszty prady wody itd, czy kaucja 1 czynsz jest zawsze wymagana?
Czy angielski perfect wystarczy i podstawy hiszpanskiego z rozumieniem niemam problemow z mowieniem zle czy potrzeba cos wiecej chodzi mi o pozom jezyka?
Ile zarobia kelner srednio miesecznie z napiwkami, czy inne prace sa rowniez dostepne, jako nauczyciel angielskiego, cos zwiazane z informatyka i telekomunikacja ?Gdzie moge pracy szukac? Wiem ze bezrobocie w Hiszpani wynosi 20 procent?
Jak to jest z tym klimatem! Lato so piekelni garaca?
Wiem ze wyjazdy w ciemna zle sie koncza wiec jesli ktos posada pewne doswiadczenie da mi kilka wskazowek wiedzialbym czy rezerwowac bilet?
Jezeli ktos by wiedzial cos o pracy w tych okolicahc niech mi da znac [email]
Czy w adnaluci sa szkoly ktore uczy gry na gitarze flamenco i ile takie kursy kosztuja?
Jeżeli masz dane,że w Hiszpani bezrobocie wynosi tylko 20%, to masz fatalne dane.Obecnie znależć pracę w Hiszpanii to jak trafić w szóstkę.Poszukaj sobie więcej informacji w wyszukiwarce.
Radzę ci poszukać sobie więcej inofmacji w wyszukiwarce...

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia