Nawiązanie znajomości

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Mam pytanie: w jaki sposób, gdzie nawiązaliście znajomość z Hiszpanami, by móc pokonwersować. Przez Internet? Mam ochotę porozmawiać z native speakerem, ale niestety nikogo takiego nie znam. Kiedyś rozmawiałem z kilkoma osobami, ale kontakt się niestety urwał. Podzielcie się swoimi doświadczeniami:) Pozdrawiam:)
to łatwiejsze niż się wydaje po prostu wpisz w wyszukiwarkę chatear i wejdź na jakiegoś czata:)
friendsabroad.com ;) polecam. tam poznałem bardzo fajną hiszpankę a kontaktujemy się już 4 rok.

poza tym masę hiszpanów poznałem na międzynarodowym forum mojego ulubionego zespołu - ace of base a porozumiewam się z nimi przez msn lub skype - też około 4 lat.
wejdz sobie na Amistarium lub Agregame to cos w stylu nasza klasa,
fotka itp. tam mozna poznac fajnych ludzi z Hiszpani i nie tylko!
Jak chcesz to mogę Cię skontaktować z native speakerem w Warszawie. Udziela lekcji i konwersacji na wszystkich poziomach.
Hiszpanów jest mało w Internecie, większość hiszpańskojezycznych to Ameryka Łacińska... Wejdź na www.colombia.com/chat by spotkać typowego latynosa/latynoskę, który zwykle nie uwierzy ześ z jakiejś tam Polski, albo też na web.icq.com/chat (gdzie jest też hiszpańskojęzyczny chatroom) by spotkać ludzi od razu nastawionych na kontakt z obcokrajowcami.
italki.com, to typowa strona do "gadania w obcych językach", polecam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka