BłAGAM POMOCY !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

31-60 z 60
| następna
Ah, y me parece muy bien que queiras ayudar a la gente, pero a veces corre prisa y hay que poner algo, no creo que la chica saque una nota mala por mi traducción, el texto estaba ahí colgado durante bastante tiempo, lo hice, y luego, claro, viene todo el mundo a corregir, que bueno:)
No i jak Ci teraz w dziobie gosciu Ty?;-))) Jak to kiedys napisalES ze nie masz czasu na tlumaczenie glupot smsow, piosenek itd a na bezsensowne poprawianie i dokuczanie komus masz czas? Czepiles sie jej jak rzep psego ogona, wez sobie juz daj spokoj...
A tam, daj spokój, każdy poprawia sobie humor jak może hahahaha
Nie wiem tylko, jak ktoś może oceniać co jest ważne, a co jest głupotą. Niektóre piosenki są dedykowane, inne przywodzą wspomnienia, ale to takie typowo polskie, po co komuś poprawić humor, jak można go pogorszyć?
ano wlasnie...a juz wyszukiwanie bledow to uu w niebo wziety jest gosc on/ona pogarszajac humor komus, sam/sama sobie go poprawia;-)) ten typ tak ma...
A ja wam powiem jak ja robię na popawę humorku ;] Ściągnałem sobie z 50 pioseneczek ze słowem Summer :D Załozyłem okularki pzeciwsłoneczne, krótkie spodenki, koszulkę i nawet sandałki - grzejniki na całą pare i jazda ;] To dopiero lato :D Czuje się jak na biwaku ;] hyhy i śpiewam sobie "Summer Kisses" CC Catch lol :D
ja to jestem udany :D
pozdr dla wszystkich i dla gościa też ;D
hehehee.. Ty to jestes nadszarpniety;-)))lata mu sie zachcialo;-P napisz se jeszcze na scianie "witamy na Ibizie" oo dopiero bedziesz mial jazde ihihih;-)
Mi pregunta ha sido retórica...
Za to ty masz duzo czasu na wypisywanie postow, ktore niczego nowego nie wnosza... Popracuj przynajmniej nad stylistyka, skladnia i logika zdan, nena...
Jesli bronienie zdania polega na mowieniu, ze tylko ty masz racje...
Niezła końcówka :] hyhy ale Nena mi nie lezy jakoś.

Swoja drugą wydaje mi się, ze wnosze trochę życa tutaj, bo gdyby wszyscy byli sztywni to ja nie wiem ...
po drugie to ja nie mam problemów ze stylistyką,
po trzecie to kim jesteś, żeby mnie poprawiać ?!,
po czwarte staram sie być miły,
po piąte to że wypisuje jakies głupawe posty raczej nikomu nie przeszkadza ...,
po szóste ... jeśli Tobie przeszkadza możesz ich nie czytać.

Dopóki moderator mnie nie wyrzuci to będę sobie pisał luźno, a nie spinał atmosferę tak jak niektórzy ;]

Chyba, że wszystkim to przeszkadza to będę tylko patrzył ;]
pozdr
To bylo do Inga22, a nie do Ciebie. Ty jestes ok.
Choc w sumie moze zmienie zdanie...

Czasem lepiej najpierw pomyslec, a potem napisac. Moj post byl odpowiedzia na komentarz Inga22. Poczytaj jej odpowiedzi na prosby o tlumaczenie lub pomoc niektorych, jej okragle zdania i jezyk, a wtedy mnie zrozumiesz...
a ten odnośnik nie był do mnie ;( a już chciałem gryźć ;D chyba, ze był to uwaga: gryzę ;] ach emocje ;] ale jednak cos mam na sumieniu skoro tak sie bronie. teraz to gość mnie złapał ;] NIE UMIEM CZYTAĆ nawet ;( i co ja teraz zrobie ?! do kosza ;( ach, tyle nerwów na marne ;]

ale co tam, raz sie w życiu idiotę z siebie robi ;] zdarza się :D ale jeśli to było do mnie to ... do kogo ?! do mej qzyneczki :D

SPOKOJNIE !!! TO TYLKO AWARIA !!!
właśnie ćwiczę i staram sie opanować moją nerwicę ;/ niepohamowaną. poczułem, ze ten atak do mnie i chciałem sprawdzić na ile mi się uda wyważyć emocję. no i specjalista przyznał, ze jest dumny. w mioim cięzkim przypadku aż cud ;] jednag nie ma tego złego cby na dobre nie wyszło ;]

i nie smiać się ;] pozdrawiam gościa ;]

a z tą neną to nieźle lol ;] a ja jestem co ?? dzieciaczek :D
a ja tu całe tłumaczenie step by step piszę a tu co ;] OK ! ja już nic nie mówię ;] nic, a nic ;] jestem bosSski, ale baz przesady.
A teraz pozdrawiam:
Inga22
_gosc
Jose_PL
BeaI
banan567
Agniecha110
sha
inf.
Antares11

kogoś ominałem ?!
To przepraszam ;] następnym razem pozdrowię :D
aaa gościu ;] ale z tą nerwicą to true w 100% heh ... właśnie widzisz ile jeszcze musze się nauczyć :D niestety ;/

a w moich pozdrowieniach a propos pisałem nie w kolejności tylko kto mi na myśl przyszedł ;] więc przepraszam za klejność ;]
BeaI jak na mój gust to nie masz poczucia humoru i masz niskie poczucie własnej wartości
a jaki jest Twoj wkladw to forum szanowny gosciu? Krytykowanie? Dokuczanie? Jakos slabo Ci to wychodzi;-))) I wyglada na to, ze pozjadales/as wszystkie rozumy...
Moje zdanie jest takie: ZAZDROSC CIE ZJADA.
heheh a ta nena to jestes naprawde przebojowy/a;-P
Me parece un gitano de un bario marginal... jejeje nena;-)
8 Lut 2007, 21:35 odpowiedz
Jesli bronienie zdania polega na mowieniu, ze tylko ty masz racje...
moje zdanie jest moim i będę go bronić,bo od tego jest moje właśnie, czasami w przeciwieństwie do Ciebie nie chce mi sie dyskutowac do upadlłego,ani poprawiac drobiazgów, a Ty chyba nie jestes nativo, więc nie wiem, w czym problem...
8 Lut 2007, 22:27 odpowiedz
BeaI jak na mój gust to nie masz poczucia humoru i masz niskie poczucie własnej wartości
za to Ty masz obu rzeczy w nadmiarze, ale ten post jakiś do Ciebie niepodobny, nie wtrącasz nic o sposobach uwodzenia, ani o tym jakie to Polki sa głupie? dziwne
swoje analizy psychologiczne zostaw dla siebie, ja w stosunku do Ciebie i tak sie wykazałam duzym zrozumieniem i cierpliwością
A Ty jesteś,acercapuniu, nene jejejejje, nie przejmuj się tak bardzo, najlepiej wpadać tu i robić zamieszanie, udając bardzo zapracowaną, tu kiedyś był sobie taki richisky, który wszystkim robił wykłady, a jak zwróccono się do niego o kontakt, czy rzeczywistą pomoc indywidualną to się zmył, takie typy wpadają tylko, aby nas , maluczkich pouczać, swoją drogą ta osóbka ma zasób wiedzy, ale z jej ponurym podejściem do wszystkiego i mentorskim tonem, nie chciałabym aby wtajemniczała mnie w zawiłości hiszpańskiego, chyba skutecznie wybiłaby mi go z głowy:)
hyhy nene :D niech będzie ;] ładnie brzmi ;] jak nynus mamusi ;]
nie przemuj się mamciu ;] najważniejsze, że Ty wiesz co jest ok
i wierzę w Ciebie i Twoje umiejętności

nie potępiając przy tym umiejętności innych ;) to byłoby dobre (jeszcze przez 11 minut jestem miły :D, a potem Over - dzień sie kończy. Obdarowywję tak więc pozytywną energia wszystkich i apeluję o spokój ;))

chamstwo jakie niektórzy reprezentują(nie wliczając mnie - za co się linczuje) jest nie tyle oburzające co smieszne ;] mam nadzieję, że dadd nie zauważy, bo mi sppierze tyłek ;]
no, niestety nie jestem nieomylna, ale takie ciągłe czepianie się wszystkiego jest męczące,a mnie nie zawsze chce się dyskutowac, niedługo nikt tu się nie odważy niczego napisac , bo wpadnie groźny rewizor i jak batem da nam po ....:)
i pozdrowienia dla całej rodzinki, gdzie przynajmniej życie mija wesoło, widząc jak sobie o różnych rzeczach rozprawiają:)
za to Ty masz obu rzeczy w nadmiarze, ale ten post jakiś do Ciebie niepodobny, nie wtrącasz nic o sposobach uwodzenia, ani o tym jakie to Polki sa głupie? dziwne
no posłucham antrateks i nie bede krytykował na forum bo i po co i tak to nic nie da bo juz Kraków stał sie najmodniejsza melina i najtańsza w Europie dzieki Włochą ,Francują no i pewnej grupie hiszpanów a najbardziej pzrez brytyjczyków. Tylko szkoda mi tych dziewczyn co sie z nimi zadaja W Krakowie
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3898990.html
AAaaaaaa Allahu, widzisz i nie grzmisz!!!!!!!!

Inf, nawet jak mam 2 promile we krwi to moje wypowiedzi mają więcej składu i sensu :D:D
9 Lut 2007, 19:32 odpowiedz
AAaaaaaa Allahu, widzisz i nie grzmisz!!!

Inf, nawet jak mam 2 promile we krwi to moje wypowiedzi mają więcej składu i sensu :D:D


Nic dodać, nic ująć:)
Jesli Twoim zdaniem lepiej nie poprawiac... zauwaz, ze ostanio tylko poprawiam (jesli nieslusznie to popraw mnie) bez komentarzy.
Que poco sabes de gitanos y lengua coloquial...
a Twoj? Ty nawet niczego nie przetlumaczylas poprawnie, ani niczego nie poprawialas...
A co Ty wiesz na ich temat? pochwal sie, moze ktos Cie wreszcie doceni na tym forum.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna

« 

Życie, praca, nauka