Meksyk

Temat przeniesiony do archwium.
91-102 z 102
| następna
cześć tez jeatem zakochana w meksyku i właśnie chciaładym z koleżanką wybrać sie ma wakacje.Mam pytako czy taki klub CASTA CLUB BOSQUE REAL isynieje jeśli tak to czy mogłabyś mi coś więcej powiedzieś jak tam dojechać i w którym mieście on jest to jest muj nr [gg] jak byś mogła mi odpisać z gury dziękuje
zajebiście bylo w tym roku w Meksyku:)chce tam jeszcze raz:)
cześć tez jestem zakochana w meksyku chciaładym się z koleżanką wybrać ma wakacje.Mam pytako czy taki klub CASTA CLUB BOSQUE REAL isynieje jeśli tak to czy mogłabyś mi coś więcej powiedzieś w którym mieście on jest to jest mój nr [gg] prosze o odpowiedz z góry dziękuje
Alguna persona de Mexico?
mhm
MartiniMartini do kogo to było?
a czy ktoś by mógł napisać coś na temat wynajmu mieszkań w stolicy meksyq?
hola me llamo manuel, soy de mexico, me gustaria ayudar y practicar mi polaco, vivo en poznan.
hasta luego :-)
hola me llamo manuel, soy de mexico, me gustaria ayudar y practicar mi polaco, vivo en poznan. [email]
hasta luego :-)
emka wszystkim, ja także mam totalnego świra na punkcie Meksyq, chciłabym wyjechać tam do pracy chociasz jak dotąd nigdy tam nie byłam wiec najpierw muszę ogarnać jakąś wycieczkę zeby się przekonać czy moje wyobrażenie o tym pięknym kraju jest prawdziwe..dlatego szukam kogoś kto jush tam mieszka zeby sie ustawić już tam na miejscu ..=)
asi bueno :)
Tak zostawić wszystko.... wyjechać tam forever !!:)
Hola :) nie chcę się powtarzać ale też jestem zauroczona Meksykiem :) Czytając o nim książki staram się dowiedzieć jak najwięcej :) Ostatnio poznałam (przez internet co prawda)Meksykanina przyjedzie do polski w przyszłym roku dostałam też zaproszenie od niego :D proste, że nie pojadę pierwsza ale czytam tu na tym forum różne rzeczy i chciała bym się dowiedzieć czegoś więcej bo w książkach zawsze piszą to co mogą ale nie zawsze całą prawdę. Mam też problemy z mamą bo po mimo, że mam 21 lat to wiadomo jak to rodzice, ona jest strasznie niezadowolona z mojego pomysłu wyjazdu tam na stałe.

Chciałam się dowiedzieć czy ktoś był kiedykolwiek na wolontariacie w Meksyku ???

besos :*
Temat przeniesiony do archwium.
91-102 z 102
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków